Gegužės 18 d. kviečiame visus neabejingus renovacijos procesui įdiskusiją, kurią ves su renovacija tiesiogiai dirbantys energetikos, inžinerijos, ekonomikos ir teisės specialistai

2017-05-11Gerbiami Plungės rajono gyventojai,

paskutiniu metu daugiabučių namų renovacija visuomenei kelia daug klausimų: kokia viso to nauda? ar būtina imti paskolą? kas mokės paskolą pardavus butą? mes norime renovuoti, o kaimynas nesutinka? kodėl po renovacijos mokame daugiau? ar savarankiškai įstiklintus balkonus reikės išgriauti? kodėl būtina šiltinti vidinę balkono sieną… ir begalė kitų.

Gegužės 18 d. (ketvirtadienį) kviečiame visus neabejingus renovacijos procesui į diskusiją, kurią ves su renovacija tiesiogiai dirbantys energetikos, inžinerijos, ekonomikos ir teisės specialistai. Seminaras aktualus tiek mažai su renovacija susidūrusiems, tiek pažengusiems.

Seminare laukiame renovacijos procesu besidominčių:

Mokymus ves ilgamečiai savo srities specialistai: energetikė inžinierė dr. Rūta Mikučionienė, ekonomistas Darius Jakubauskas, teisininkas Rolandas Klimavičius, renginį moderuos Būsto rūmų prezidentas Juozas Antanaitis.

Seminaro laikas – gegužės 18 d., seminaro pradžia – 9.30.

Seminaro vieta: Plungės rajono savivaldybė, Posėdžių salė (II a.), Vytauto g. 12.

Seminaras yra nemokamas. Kiekvienam dalyviui – seminaro medžiagos kopija.

Būtina išankstinė registracija daugiabučių atstovams https://goo.gl/vKZk8R arba kontaktais apačioje.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 641 52 977 arba mykolas@ekt.lt

Iki pasimatymo seminare!

Projektas Nr. 04.3.1-APVA-V-003-01-0001 „Daugiabučių namų ir savivaldybių viešųjų pastatų modernizavimo skatinimas“, finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.