Finansinio savarankiškumo mokymai NVO ir bendruomenėms

2015-11-10

       Lapkričio 13 d. 9.00 val. Plungės rajono savivaldybės didžiojoje salėje (II aukštas) vyks nemokami socialinio verslumo ir finansinio savarankiškumo mokymai nevyriausybinėms organizacijoms (NVO) ir bendruomenėms. Mokymus užsakė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, vykdys  VšĮ Socialinių inovacijų plėtros centras.Andrius Olechnovičius

       Lektorius – verslo konsultantas, ugdomojo vadovavimo  specialistas, VU ekonomikos bakalauras, bankininkystės magistras verslininkas Andrius Olechnovičius. Jis nuo 2012 metų vadovauja verslo konsultacijų bendrovei „Aš kitaip“ (www.askitaip.lt).

      Mokymuose kviečiami dalyvauti Plungės rajono savivaldybės bendruomenių pirmininkai ar nariai, skėtinių NVO atstovai. Auditorija buvs mokoma pažiūrėti į save iš šalies, iš galimų rėmėjų, dalyvių pusės, kad galėtų adekvačiai įvertinti situaciją. Mokymuose bus aiškinama, kaip konkrečią socialinio verslumo idėją vystyti ir įgyvendinti. Lektoriaus nuomone, „resursai yra mūsų viduje, reikia tik kiekvienai organizacijai teisingai įsivardyti savo tikslus, išgryninti idėją, paversti ją preke, o tada ryžtingai įgyvendinti“.

      Šiuo metu yra atnaujinta registracija, kuri yra būtina! Mokymų dalyviai bus vaišinami pietumis ir kava, išduodami  sertifikatai. Anketą rasite www.lspa.lt/verslus.

       Ateikite į mokymus, kurie nieko nekainuos, bet duos daug praktinės naudos!

 

Mokymus Plungėje organizuoja ir informaciją apie renginį teikia
jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė
lolita@plunge.lt, tel. (8 448) 73 117, mob. +370 686 99 398
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.