Finansinės paskatos nevyriausybinių organizacijų veikloms ir (ar) veiksmams, formuojant klimato politiką ir informuojant visuomenę apie klimato kaitą

2023-03-21

Aplinkos projektų valdymo agentūra APVA

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena, kad paskelbtas Kvietimas teikti paraiškas pagal Klimato kaitos programos Pažangos priemonės 5.7. punkto veiklą „Finansinės paskatos nevyriausybinių organizacijų veikloms ir (ar) veiksmams, formuojant klimato politiką ir informuojant visuomenę apie klimato kaitą “ (toliau – Priemonė).  

Kvietimui skirta suma: 0,5 mln. Eur.  

Vienam pareiškėjui skiriama maksimali paramos suma
yra ne didesnė kaip 60 000 Eur. Pareiškėjas gali pasitelkti kitas NVO kaip projekto partnerius. Jeigu pareiškėjas projektą įgyvendina kartu su projekto partneriu, projektui skiriama lėšų suma gali būti ne didesnė kaip 120 000 Eur

Kvietimo data: Paraiškos priimamos iki 2023 m. kovo 31 d. 12.00 val. 

Pareiškėjai/paramos gavėjai: Pareiškėju gali būti nevyriausybinė organizacija (toliau – NVO), kuri registruota Juridinių asmenų registre su NVO žyma ir vykdanti veiklą aplinkosaugos srityje. 

Pareiškėjas negali vykdyti ūkinės veiklos, arba, jeigu vykdo ūkinę veiklą, negali pagal Tvarkos aprašo projektą skirtų paramos lėšų naudoti savo vykdomai ūkinei veiklai.

Kvietimas teikti paraiškas, paraiškos forma bei kiti su jos pildymu, bei vertinimu susiję dokumentai patalpinti Agentūros svetainės skiltyje „Kvietimai juridiniams asmenims“.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.