DĖMESIO! GYVENTOJŠ² PERSPĖJIMO IR INFORMAVIMO SISTEMOS PATIKRINIMAS

2013-04-22

          
          Š. m. balandžio 24 d. bus vykdomas perspėjimo sistemos patikrinimas. Tuo tikslu 11 val. 52 min. bus į jungtos elektros sirenos, kurios kauks 3 min. Sirenos bus į jungiamos Plungės mieste, Kulių, Šateikių, Žemaičių Kalvarijos, Platelių ir Alsėdžių seniūnijų pagrindinėse gyvenvietėse. Gyventojai, baigus sirenoms kaukti, bus informuojami ne tik per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regioninius bei vietinius transliuotojus, bet ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra į jungta korinio transliavimo funkcija. Todėl rekomenduojame gyventojus nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti.

          Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje adresu http://www.vpgt.lt/. Tinklalapio dešinėje pusėje nuspausti Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema, toliau teksto Gyventojai bus perspėjami trumpaisiais pranešimais pabaigoje atsidarome Mobiliųjų telefonų nustatymo instrukcijos ir pasirenkame instrukciją pagal turimą mobilųjį telefoną.

          Kad gyventojai galėtų pasitikrinti, ar teisingai atlikti telefonų nustatymai perspėjimo pranešimams primti, šių pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia, t. y. 11.52 val., ir tęsis iki 12.03 val. Visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 min. Jei telefonų nustatymai atlikti teisingai, telefonas priims tik vieną pranešimą.
         

Savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas čŒeslovas Puidokas

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.