Dėl seminaro viešųjų pirkimų klausimais

2014-01-27Kviečiame biudžetinių į staigų vadovus, darbuotojus, vykdančius viešuosius pirkimus organizacijoje, dalyvauti 6 akad. valandų seminare „Viešieji pirkimai – paprastai. Naujovės 2014 metais“, kuris planuojamas 2014 m. kovo 6 d. 10.00 val. Plungės suaugusiųjų švietimo centre, V. Mačernio g. 29, Plungėje. Lektorius – Tomas Vasiliauskas, UAB „Pokyčių valdymas“ direktorius, turintis didelę viešųjų  pirkimų  seminarų vedimo patirtį .

Seminaro poreikis atsirado pakeitus keletą Viešųjų pirkimų į statymo straipsnių, susijusių su mažos vertės pirkimų vykdymu. Nuo 2014 m. sausio 1 d. reikia vadovautis dviem į statymo pakeitimais, priimtais Seime 2013 m. sausio 30 d. ir 2013 m. spalio 26 d. Buvo pakeisti 23 į statymo straipsniai iš 97. Po Naujųjų metų padidėjo mažos vertės pirkimais perkamų prekių ir paslaugų vertės, iki kurių užtenka apklausti kelis tiekėjus, tačiau, siekiant, kad pirkimai būtų vykdomi skaidriau, atsiranda šios papildomos prievolės perkančiajai organizacijai:

1. Perkančioji organizacija nuo sausio 1 dienos privalo pirkti visas prekes ir paslaugas, kurias galima į sigyti per CPO.lt;

2. Perkančioji organizacija po sausio 1 dienos savo interneto puslapyje privalo skelbti apie kiekvieną organizuojamą viešąjį pirkimą. Perkančioji organizacija, net pirkdama prekes, paslaugas už 10 ar 12 Lt, savo interneto puslapyje privalo pateikti informaciją apie pradedamą pirkimą, apie nustatytą laimėtoją ir apie sudarytą sutartį .

Seminaro metu bus kalbama šiais ir kitais klausimais, vykdant mažos vertės pirkimus. Seminaro kaina – 150,00  Lt, į skaitant seminaro medžiagą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus. Apie dalyvavimą seminare prašome pranešti iki 2014 m. vasario 21 d. el. paštu plungessuaug@gmail.com, nurodant šiuos duomenis:

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Darbovietė

Telefono Nr.

Elektroninio pašto adresas

 

 

 

 

 

 

Plungės suaugusiųjų švietimo centro
vyr. specialistė metodinei veiklai
Vida Mylimienė
Tel. (8 448) 52 038

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.