Dėl išlaidų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo įrangai įsigyti, kompensacijų skyrimo ir mokėjimo

2012-05-04
DĖL IÅ LAIDŲ, SKIRTŲ SKAITMENINĖS TELEVIZIJOS PRIĖMIMO ĮRANGAI ĮSIGYTI, KOMPENSACIJŲ SKYRIMO IR MOKĖJIMO
Lietuvos Respublikos Vyriausybė, siekdama, kad būtų tinkamai pasirengta 2012 m. spalio 29 d išjungti analoginę antžeminę televiziją, patvirtino išlaidų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo į rangai į sigyti, kompensavimo mažas pajamas gaunantiems bendrai gyvenantiems asmenims ir vieniems gyvenantiems asmenims tvarką (Žin., 2010, Nr. 11-536; 2012, Nr. 43-2112).
Tvarkoje nustatyta, kad bus kompensuojamos skaitmeninės televizijos priėmimo į rangos (televizoriaus, televizijos priedėlio, televizijos imtuvo ar televizijos antenos) į sigijimo faktinės, bet ne didesnės nei 100 (vienas šimtas) litų, išlaidos.
Dėl kompensacijų gyventojai nuo 2012 m. balandžio 30 d. iki lapkričio 20 d. gali kreiptis į Socialinės paramos skyrių arba į seniūniją pagal gyvenamąją vietą.
Teisę į kompensaciją turi mažas pajamas gaunantys bendrai gyvenantys asmenys ar vieni gyvenantys asmenys, jeigu vidutinės pajamos, nustatytos Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams į statymo 17 straipsnyje, vienam iš bendrai gyvenančių asmenų arba vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt.) arba, jeigu bendrai gyvenantys asmenys ar vienas gyvenantis asmuo gauna piniginę socialinę paramą.
Kreipdamasis dėl kompensacijos, pareiškėjas pateikia:
1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
2. prašymą-paraišką, užpildytą pagal Vyriausybės patvirtintą formą (pridedama)
3. skaitmeninės televizijos priėmimo į rangos pirkimą patvirtinančius dokumentus:
          3.1. sąskaitą faktūrą, išrašytą pareiškėjui ar bendrai gyvenančiam asmeniui;
          3.2. apmokėjimo dokumentą (kasos čekį , kasos pajamų orderį , mokėjimo nurodymą ar kitą);
4. pažymas apie pajamas, jeigu bendrai gyvenantys asmenys ar vienas gyvenantis asmuo nėra socialinės paramos gavėjai.
Paraiškos-prašymai skirti kompensacijas priimami nuo 2012 m. balandžio 30 dienos. Paskutinė paraiškų-prašymų priėmimo diena – 2012 m. lapkričio 20 diena.
Kompensuojamos skaitmeninės televizijos priėmimo į rangos pirkimo išlaidos, patirtos tik nuo 2012 m. balandžio 30 d. iki 2012 m. lapkričio 20 dienos.
Socialinės paramos skyriaus informacija
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.