Dėl dalyvavimo Plungės miesto šventės eisenoje

2012-05-15

 

Gerbiami Plungės rajono savivaldybės į staigų, į monių ir organizacijų vadovai,

           Plungės miesto šventė – svarbiausias ir didžiausias mūsų miesto renginys, reikalaujantis daug miesto ir rajono kultūros, verslo į monių ir į staigų, bendruomenių  bei nevyriausybinių organizacijų jėgų ir susitelkimo, siekiant, kad Plungės krašto žmonės, miesto svečiai galėtų deramai pailsėti,  pabendrauti, pasidžiaugti koncertine programa.

           Å ie metai yra ypatingi – švęsime Plungės miesto savivaldos  220-ąjį gimtadienį .

           2012 m. birželio 15-17 dienomis vyks jau tradiciniu tapęs tarptautinis folkloro festivalis „Saulelė raudona“, kuriame kasmet gausiai dalyvauja kolektyvai iš užsienio ir Lietuvos;  šventės metu  numatyta turininga koncertų ir  pramogų programa.

           Birželio 16 dieną, 17 valandą, organizuosime tradicinę tarptautinio folkloro festivalio „Saulelė raudona“ dalyvių, užsienio delegacijų ir miesto į staigų bei į monių atstovų teatralizuotą eiseną J. Tumo – Vaižganto gatve į Babrungo slėnį .

           Kviečiame visus Jus ir Jūsų į staigų, į monių dirbančiuosius,  organizacijų narius aktyviai ir kuo gausiau dalyvauti šioje šventinėje eisenoje.

           Tikimės, kad Jūsų į monių, į staigų, organizacijų atstovų nuotaikingi pristatymai apie Jus ir Jūsų veiklą sulauks ne tik miesto bendruomenės, bet ir miesto svečių dėmesio.

           Apie ketinimą dalyvauti šventinėje eisenoje prašome iki 2012 m. birželio 1 d. pranešti eisenos koordinatorėms – Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorei Lolitai Vaitkevičienei (tel.: (8 448) 73 117, mob. 8 686 99 398; el. p. lolita@plunge.lt)  arba specialistei, atsakingai už turizmą, Gintarei Gurevičiūtei (mob. 8 640 53 644; el. p.gintare.gureviciute@plunge.lt ). Taip pat prašome pateikti trumpą savo į staigos, į monės ar organizacijos pristatymą – aprašymą, kuris, Jums dalyvaujant eisenoje, bus pagarsintas eisenos žiūrovams.

           Užsiregistravusiųjų eisenos dalyvių atsakingieji asmenys po birželio 1 d. gaus detalią informaciją apie rikiuotės vietas  J. Tumo – Vaižganto gatvėje.

           Tikimės gražaus Plungės bendruomenės sambūrio ir laukiame Jūsų šventinėje eisenoje. Priminkime visiems, kad Plungės krašto išskirtinumą formuoja ne tik unikali gamta ir savita kultūra, bet ir išradingumu bei svetingumu pasižymintys žmonės.
 

Savivaldybės meras Albinas Klimas

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.