Babrungo seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafikas

2023-09-14

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo nuostatomis, Plungės rajono savivaldybės tarybos 2021 m. gegužės 27 d. sprendimu Nr. T1-153 ir Savivaldybės mero 2023 m. liepos 26 d. potvarkiu Nr. PE-193 paskelbtas Plungės rajono savivaldybės administracijos Babrungo seniūnijos seniūnaičių rinkimų gyventojų susirinkimuose grafikas:

Eil. Nr.

Seniūnaitijos pavadinimas

Rinkimų data, laikas

Susirinkimo vieta

1.

Babrungėnų

2023-10-06, 10.00 val.

Babrungo seniūnijos patalpose (Platelių g. 21, Babrungo k.)

2.

Didvyčių

2023-10-06, 11.00 val.

Babrungo seniūnijos patalpose (Platelių g. 21, Babrungo k.)

 

Pagal LR Vietos savivaldos įstatymą seniūnaitis dirba visuomeniniais pagrindais ir yra renkamas 4 metams. Jis atstovauja seniūnaitijos gyventojų interesams seniūnijoje, Savivaldybės institucijose, Savivaldybės teritorijoje veikiančiose valstybės įstaigose.

Pagal Seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašą kandidatų į seniūnaičius registracija prasideda prieš 15 kalendorinių dienų ir baigiasi likus 7 kalendorinėms dienoms iki rinkimų. Tai yra: kandidatai bus registruojami nuo rugsėjo 15 d. iki rugsėjo 29 d. Siūlymus teikti raštu seniūnijos seniūnui. Seniūnaičiu gali būti nepriekaištingos reputacijos seniūnaitijos gyventojas, sutinkantis dalyvauti seniūnaičio rinkimuose, ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus (kandidatais negali būti Savivaldybės tarybos nariai, Administracijos tarnautojai ir darbuotojai, valstybinių, teisėsaugos institucijų (įstaigų) tarnautojai ir darbuotojai). Kandidatus gali siūlyti tiek gyventojai, turintys rinkimų teisę, tiek bendruomeninės organizacijos, tiek kitos įstaigos ar organizacijos.

Kviečiame Babrungo seniūnijos gyventojus nelikti nuošalyje ir aktyviai siūlyti kandidatus į seniūnaičius, o 2023 m. spalio 6 dieną atvykti į susirinkimus, kur bus renkami seniūnaitijų seniūnaičiai.

 

Babrungo seniūnijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.