Aplinkos apsaugos agentūros pranešimas dėl paraiškos Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui pakeisti

2023-08-11

Aplinkos apsaugos agentūra (toliau – Agentūra) informuoja, kad gauta UAB „Plungės kooperatinė prekyba“, Birutės g. 50, Plungė, paraiška (toliau – paraiška) Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui (toliau – TIPK leidimas) pakeisti.

Institucija, priimanti sprendimą dėl TIPK leidimo pakeitimo ir kuriai gali būti teikiamos pastabos ir klausimai – Agentūra.

Su pateikta paraiška TIPK leidimui pakeisti galima susipažinti Agentūroje (adresas: Juozapavičiaus g. 9, Vilnius, tel.: 8 682 92653; 8 687 55365, el. p. aaa@gamta.lt) darbo dienomis nuo 7.30 iki 16.30 val. (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) ir nuo 7.30 iki 15.15 val. (penktadieniais) iš anksto susitarus su atsakingais darbuotojais paskelbtais telefonais ar el. paštu, arba Agentūros interneto svetainėje https://aaa.lrv.lt, nuorodoje Svarbu! > Paraiškos TIPK leidimams gauti/pakeisti >.

Pastabas dėl paraiškos TIPK leidimui pakeisti galima teikti Agentūrai per 15 darbo dienų nuo šio skelbimo paskelbimo dienos. Pastabos ir pasiūlymai teikiami raštu, nurodant vardą, pavardę (ar organizacijos pavadinimą), adresą, telefoną.

 

Aplinkos apsaugos agentūros inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.