Š½EMĖS SKLYPŠ² SAVININKŠ², NAUDOTOJŠ² IR KITŠ² SUINTERESUOTŠ² ASMENŠ² DĖMESIUI!

2012-11-08

 

      Informuojame, kad Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Rotinėnų, Kūbakių, Bertulių kaimuose numatoma rengti žemės konsolidacijos projektą, kurio metu pageidaujančių dalyvauti šiame projekte žemės sklypų savininkų nuosavybės teise valdomi žemės sklypai, Savivaldybės tarybos bei valstybinės žemės patikėtinių žemės sklypai bus pertvarkomi, šiuos žemės sklypus sujungiant taip, kad būtų suformuotos racionaliai tvarkomos žemės ūkio valdos, pagerinta jų struktūra, sukurta reikiama kaimo infrastruktūra ir į gyvendinti kiti žemės ūkio, kaimo plėtros ir aplinkos apsaugos politikos tikslai ir uždaviniai.
      Taip pat informuojame, kad žemės konsolidacijos projektų rengimas ir į gyvendinimas  finansuojamas ES pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programą ir iš Lietuvos nacionalinio biudžeto.
      Kviečiame šių bei netoliese esančių vietovių žemės sklypų savininkus, pageidaujančius dalyvauti žemės konsolidacijos projekte, pateikti savo prašymus adresu:

      Kviečiame dalyvauti preliminarioje žemės konsolidacijos projekto teritorijoje esančių žemės sklypų savininkų, Savivaldybės ir valstybinės žemės patikėtinių susirinkime, kuris į vyks 2012 m. lapkričio  21 d.  14 val. adresu: Gardų aikštė 9, Žemaičių Kalvarijos kultūros centro salėje.

      Informacija apie žemės konsolidaciją teikiama: VĮ VŽF, Klaipėdos filialas,  tel. (8 46) 412 450; el. p. Algimantas.Lotuzis@vzf.lt

                                                                                           

VĮ Valstybės žemės fondas

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.