2014 metų Socialinių paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo konkursas

2013-09-13

   Projektų paraiškas iki 2013 m. spalio 15 d. Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui gali teikti Juridinių asmenų registre į registruotos neį galiųjų socialinės integracijos srityje veikiančios organizacijos – asociacijos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos, viešosios į staigos (išskyrus viešąsias į staigas, kurių savininko teises į gyvendina valstybės arba savivaldybės institucija), kurios teikia nuolatines, periodinio pobūdžio paslaugas ir vykdo veiklas, skirtas neį galiesiems integruoti į visuomenę.      

 Projektų prioritetai

       Prioritetai teikiami projektams:  

     1. skirtiems neį galiųjų, kuriems nustatytas sunkus ar vidutinis neį galumo lygis arba 0–40 procentų darbingumo lygis, arba didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis, poreikiams tenkinti;      

    2. kuriuose atsižvelgiama į skirtingas negalias turinčių asmenų specialiuosius poreikius;    

    3. didinantiems neį galiųjų savarankiškumą ar užimtumą bei gerinantiems neį galiųjų ir jų šeimų narių gyvenimo kokybę;     

    4. kuriuose planuojamoms nuolatinio pobūdžio veikloms (paslaugoms) į gyvendinti organizacija turi šių veiklų (paslaugų) teikimo patirties ir planuojama tęstinė veikla;     

    5. kurie skirti kaimo vietovėse gyvenantiems neį galiesiems;   

    6. kurie atitinka savivaldybės nustatytus prioritetus.

   Projekto paraiškų teikimas.   Projekto paraiška rengiama pagal nustatytą projekto paraiškos formą. Kompiuteriu užpildyta lietuvių kalba, pasirašyta ir su visais priedais pateikiama Socialinės paramos skyriui iki 2013 metų spalio 15 dienos 17 valandos. Kartu pateikiama elektroninė projekto paraiškos laikmena.

   Išsamesnė informacija pateikiama Neį galiųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklalapio www.ndt.lt  skyriuje „Projektų finansavimas per savivaldybes“.

    Informacija apie paraiškų pateikimą  teikiama  Socialinės  paramos skyriuje (Vytauto g. 12, 104 kab., tel. (8 448 73 132) darbo metu.

Socialinės paramos skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.