2012 m. gruodžio 12 d. įvyks Alsėdžių seniūnijos Alsėdžių Vakarinės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai

2012-11-16
           Vadovaujantis LR vietos savivaldos į statymo nuostatomis, Plungės rajono savivaldybės tarybos 2009-01-29 sprendimu Nr.T1-11 ir Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2012-11-14 į sakymu Nr.D-699, 2012 m. gruodžio 12 d. 15.00 val. Alsėdžių seniūnijos patalpose (Telšių g.10B, Alsėdžių mstl.)  į vyks Alsėdžių seniūnijos Alsėdžių Vakarinės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.
           Alsėdžių Vakarinė senūnaitija (vakarinė seniūnijos dalis). Jai priskiriama Alsėdžių miestelio  Platelių, Makščių, Paupio, Liepų, Žalioji gatvės, Makščių ir Skirpsčių kaimai. Seniūnaičio rinkimų laikas –   2012 m. gruodžio 12 d. 15.00 val.
           Pagal LR vietos savivaldos į statymą, seniūnaitis dirbs visuomeniniais pagrindais ir renkamas 2 metams. Jis atstovauja seniūnaitijos gyventojų interesams seniūnijoje, savivaldybės institucijose, savivaldybės teritorijoje veikiančiose valstybės į staigose.
           Pradedama kandidatų į seniūnaičius registracija. Pagal Savivaldybės administracijos direktoriaus į sakymu patvirtintą Tvarką, kandidatus į seniūnaičius galima pradėti registruoti, likus 25 d. ir baigti ne vėliau kaip prieš 7 dienas iki rinkimų. Tai yra kandidatai bus registruojami nuo lapkričio 17 iki gruodžio 5 d. Siūlymus teikti raštu seniūnijos seniūnui. Seniūnaičiu gali būti nepriekaištingos reputacijos seniūnaitijos gyventojas, sutinkantis dalyvauti seniūnaičio rinkimuose, ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus (kandidatais negali būti Savivaldybės tarybos nariai, Administracijos tarnautojai ir darbuotojai, valstybinų, teisėsaugos institucijų (į staigų) tarnautojai ir darbuotojai). Kandidatus gali siūlyti tiek gyventojai, turintys rinkimų teisę, tiek bendruomeninės organizacijos, tiek kitos į staigos ar organizacijos.
           Kviečiame seniūnaitijos gyventojus nelikti abejingais ir aktyviai siūlyti kandidatus į seniūnaičius, o gruodžio 12 dieną 15 val. atvykti į susirinkimą Alsėdžių seniūnijos patalpose, kur bus renkamas Alsėdžių seniūnijos Alsėdžių Vakarinės seniūnaitijos seniūnaitis.
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Alsėdžių seniūnijos seniūnė Danutė Repšienė
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.