Žvaigždutė ne tik Europoje, bet ir Japonijoje

2021-03-30

 

Plungė turi kuo didžiuotis. Besiskleidžiantys jaunieji talentai vis labiau ryškėja ir tampa geriausi tarp geriausių ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokinę Melisą Mikailaitę ir ją profesionaliai ruošiančią mokytoją Romeną Bernotienę pasiekė džiugi žinia iš tolimosios Rytų Azijos –  Japonijos aukšto lygio I tarptautinio muzikos ir menų konkurso TOKYO STARS („Tokijo žvaigždės”). Melisa nominuota 1 vietos laureate. Tai dar vienas jaunosios pianistės ir jos mokytojos įvertinimas gausioje tarptautinių konkursų pynėje užsienyje.

Konkurse varžėsi dalyviai iš 24 šalių – Japonijos, Ispanijos, Vokietijos, Austrijos, Pietų Korėjos, Italijos, Tailando, Indonezijos ir kt. Garbinga vertinimo komisija- nariai iš Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Rusijos ir net trys atstovai iš Japonijos. Toks proveržis Melisai buvo įrodymas, kad drąsiai gali žengti į pasaulinę sceną.

,,Pirmiausia noriu pažymėti gerą ir pilnavertį garsą be skubėjimo. Melisa pademonstravo pavyzdį nuostabios energijos ir galingai stipraus atlikimo viso kūrinio metu. Šaunuolė! Nuostabus pedagogo darbas. Lauksime pasirodymų kituose muzikos stiliuose. Linkime tolimesnio augimo ir naujų pelnytų pergalių!”- taip Melisos grojimą komentuoja Yuki Negishi (Londonas, Jungtinė Karalystė), solo pianistas įvairiose pasaulio šalyse, grojęs su Karališkuoju filharmonijos, Japonijos filharmonijos, Ciuricho Tonhalle, Karališku ″Concertgebouw″ orkestrais, pedagogas, kompozitorius.  

I tarptautinio muzikos ir menų konkurso TOKYO STARS Japonijoje I vietos laureatė Melisa Mikailaitė

 Melisos Mikailaitės I laipsnio diplomas

 TOKYO STARS medalis

I tarptautinio muzikos ir menų konkurso TOKYO STARS Japonijoje padėka mokytojai metodininkei Romenai Bernotienei


Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.