Žmones vienijanti tradicija – „Darom diena – 2013“ – startuoja (papildyta)

2013-04-19

 

     Balandžio 22 – 27 dienomis kviečiame visus aktyvius, draugiškus ir atsakingus žmones tapti savanoriais ir prisidėti, tvarkant mūsų  gimtąjį kraštą.

     Pasak akcijos organizatorių, galime didžiuotis, kad Lietuva buvo viena iš pirmųjų šalių, prieš šešerius metus palaikiusių akciją „Darom“, ir viena iš keleto  pavyzdingai ją kasmet rengiančių. Labai smagu, kad kiekvienais metais į mūsų kvietimą vienytis šalies švarinimui atsiliepia vis daugiau tautiečių. Tai rodo, kad Lietuvoje žmonių sąmoningumas ir atsakomybė auga. Žmonės pamažu pradeda suvokti, kad esame atsakingi ne tik už tvarką savo kieme, bet ir visoje šalyje.

     Kaip ir kasmet, akcija „Darom“ vyks visoje šalyje. Kviečiame joje dalyvauti  visus neabejingus gamtai ir norinčius prisidėti prie šios gražios idėjos įgyvendinimo.

     Akcijoje taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti Plungės rajono įstaigas, organizacijas (mokyklas, kaimo ir miesto bendruomenes, jaunimo organizacijas) ir visus Plungės rajono gyventojus.

     Talkininkai visais klausimais, susijusiais su akcija, turi kreiptis į vietos seniūnijos seniūną.

     PRIDEDAMA:

  1. PLUNGč–S MIESTO SENIŪNIJOS ,,DAROM DIENA 2013″ PLANUOJAMŲ VALYTI IR TVARKYTI TERITORIJŲ BEI UŽ JŲ TVARKYMč„ ATSAKINGŲ ORGANIZACIJŲ Sč„RAŠAS.
  2. PLUNGč–S RAJONO SAVIVALDYBč–S SENIŪNIJOSE ,,DAROM DIENA 2013″ PLANUOJAMŲ VALYTI IR TVARKYTI TERITORIJŲ Sč„RAŠAS

Parengė
Jūratė Bitarytė,
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Vietos ūkio ir turto skyriaus vyr. specialistė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.