Žlibiniškių pasirodymas konkursuose

2017-05-25


Visą pavasarį Lietuvoje vykęs suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinis festivalis „Pora už poros“, subūręs per 130 liaudiškų šokių kolektyvų (4 tūkst. dalyvių), baigėsi. Net penkiasdešimt trys liaudiškų šokių grupės iš visos Lietuvos savaitgalį varžėsi liaudiškų šokių konkurso baigiamajame ture Ukmergėje, – skelbiama išplatintame pranešime.

Plungės rajono savivaldybės Žlibinų kultūros centro liaudiškų šokių grupė „Sausdravielis“ (vad. Loreta Vaitkutė) bei Kultūros centro kaimo kapela (vad. Alfredas Lučinskas), susivieniję bendram tikslui, paruošę konkursinę programą, balandžio 19 d. dalyvavo Kuršėnų kultūros centre vykusioje regioninėje konkurso „Pora už poros“ atrankoje. Šis pasirodymas buvo ypač sėkmingas – gautas I laipsnio diplomas ir kvietimas į respublikinį konkurso etapą, vyksiantį Ukmergėje.

Gegužės 20 d. Žlibinų kultūros centro kolektyvai, dalyvaudami Ukmergės kultūros centre, savo originaliu pasirodymu stebino ne tik kolegas iš kitų miestelių, bet ir kompetentingą komisiją. Jaudinančio pasirodymo rezultatas – II laipsnio diplomas miestelių kategorijoje.

Suaugusiųjų Kultūros centro kolektyvų dalyviams džiaugiantis savais pasiekimais, visus pasiekė informacija, kad Žlibinų merginų šokio grupė (vad. Loreta Vaitkutė), dalyvaudama tarptautiniame konkurse Jūrmaloje (Latvija), pelnė I laipsnio diplomą. Labai norisi pasidžiaugti, kad „pirmo blyno“ teorija žlibiniškiams negalioja.

Kultūros centras už pasiekimus yra dėkingas: visų pirma kolektyvo dalyviams – už entuziazmą bei asmenines investicijas, garsinant Plungės rajono Žlibinų kultūros centro vardą, kolektyvų vadovams  – už drąsą bei atsidavimą ir Plungės rajono savivaldybei – už palaikymą ir supratimą.

Plungės rajono savivaldybės Žlibinų kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.