„Žirginėliai” dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje Lenkijoje

2017-07-10

 

XIV tarptautiniame folkloro festivalyje Mozūrijos sostinėje, vadinamame Elko mieste, dalyvavo 16 skirtingų šokių koletyvų. Savo šalis reprezentavo grupės iš Egipto, Makedonijos, Slovakijos, Meksikos, Indijos, Ukrainos, Lietuvos ir kitų šalių.

Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansambliui ,,Žirginėliai” (vad. S. Kazlauskytė, Eglė Norkevičiūtė – Novoruckienė)  dalyvavimas festivalyje  buvo puiki šventė akims ir sielai. Į kelionę važiavo dvi jaunuolių grupės. Puikiame Elko miesto amfiteatre su vaizdu į Elko ežerą ,,Žirginėliai” pristatė 25 min. programą. Kolektyvas tapo festivalio laureatu. Džiaugsmą kėlė spalvingi skirtingų kolektyvų iš viso pasaulio pasirodymai. Be koncertų, kolektyvas turėjo daug sportinių varžybų. Tarptautiniame boulingo turnyre ,,Žirginėliai” tapo vicečempionais.

Vos spėjęs truputį atsipūsti, ansamblis ,,Žirginėliai” liepos 5 d. išvyko reprezentuoti Plungės kultūros centrą ir visa Lietuvą tarptautiniame šokių festivalyje Kroatijos sostinėje – Zagrebe.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.