ŽIOGELIAI’97 startavo pergale

2011-04-27

       Prasidėjo Lietuvos aukščiausios lygos jaunių futbolo čempionato antrojo rato kovos. Po pirmojo rato susitikimų  Plungės  „Žiogeliai‘97“ buvo lyderiais. Jau pirmose II rato rungtynėse teko kovoti prieš antroje vietoje esančius ir tik dviem taškais atsiliekančius Marijampolės FC „Sūduva“ futbolininkus jų pačių tvirtovėje – Marijampolės „Arvi“ futbolo manieže.
       Dvikovos pradžia sėkmingiau susiklostė šeimininkams. Jau 6  minutę vienos iš atakų metu po suvalkiečių perdavimo iš krašto plungiškių komandos kapitonas Audrius Laučys nukreipė kamuolį į savų vartų tinklą, ir šeimininkai pirmavo 1:0. Pasinaudoję mūsų komandos sutrikimu, šeimininkai prie plungiškių vartų sukūrė dar vieną pavojingą momentą, bet situaciją likvidavo „Žiogelių“ vartininkas.
       Atsitiesę po netikėtos pradžios, „Žiogeliai“ perrikiavo savo gretas ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Audrius Laučys buvo „permestas“ į   puolėjų gretas „taisyti“ savo klaidos ir su tuo sėkmingai susitvarkė. Padedamas komandos draugų, jis jau pirmajame kėlinyje du kartus nuginklavo marijampoliečių vartininką, o antrajame – tai padarė dar kartą, ir „Žiogeliai“ šventė pirmąją pergalę rezultatu 3:1, išsaugodami vienvaldžio lyderio poziciją. Trim taškais nuo mūsų komandos atsilieka Vilniaus „Žalgiris – Griunvaldas“, penkiais – marijampoliečiai, septyniais – Klaipėdos FM ir aštuoniais – Kauno „FM – Tauras“.
       Sekančias rungynes „Žiogeliai‘97“  balandžio 28 d. žais Mažeikiuose prieš vietos sporto mokyklos komandą, o balandžio 30 d. 12 val. savo aikštėje priims Å iaulių futbolo akademijos auklėtinius.

 

FK „Žiogeliai“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.