„Žiogeliai” pradėjo žiemos sezoną

2011-02-11

Mažieji „Žiogeliai“  pateko į antrąjį etapą
     
       Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionate baigėsi pirmojo etapo varžybos grupėse. Vaikų futbolo klubui „Žiogeliai“ šiose varžybose atstovavo dvi komandos, kurias treniruoja Romaldas Kerpa. Geriau sekėsi jaunesniems, 2000 m. gimusiems, berniukams, kurie rezultatu 4:1 ir  1:0 į veikė bendraamžius iš  Telšių ir 6:0 bei 4:0 – Akmenės sporto centro komandą. Iškovojusi visas keturias pergales, komanda grupėje užėmė pirmąją vietą, suteikiančią teisę rungtyniauti sekančiame varžybų etape. čŒia „Žiogelių“ varžovais bus Kretingos sporto mokyklos komanda.
      
 2000 m. gimę berniukai rezultatu 1:0 ir  4:2 į veikė Akmenės SC komandą. Rungtyniaudami su Plungės sporto mokyklos komanda, pasidalijo po pergalę: pirmąsias rungtynes rezultatu 4:1 laimėjo SM auklėtiniai, antrąsias – 2:0 „Žiogeliai“. Prasčiausiai sekėsi žaidžiant su Telšių SM komanda: namuose jai pralaimėta net  0:9, bet išvykoje kovota garbingai ir pralaimėta tik pačioje rungtynių pabaigoje 5:6. Grupėje užimta antroji vieta po Telšių SM komandos.

„Žiogai“  čempionatą pradėjo nesėkme

  Vasario pradžioje startavo 2011 m. Lietuvos žiemos 9×9 „A“ lygos komandų futbolo pirmenybės. Visos rungtynės vyksta Marijampolės futbolo manieže. 1997 m. gimusių jaunučių grupėje rungtyniauja šešios komandos. Pirmosiose rungtynėse „Žiogeliai‘97“  rungtyniavo prieš Kauno FM „Tauras“ komandą. Rungtynių pradžioje nedidelį žaidybinį pranašumą į gijo kauniečiai ir po mūsų gynėjų klaidos jie išsiveržė į priekį 0:1. Po praleisto į varčio  mūsų futbolininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir prie varžovų vartų sukūrė keletą pavojingų momentų. Deja, paversti jų į varčiais nesisekė. Ypač arti tikslo buvo Audrius Laučys, po kurio smūgio kamuolys sudrebino varžovų vartų skersinį . Kaip futbole dažnai būna, suveikė taisyklė „neį muši tu –  į muš tau“. Kauno futbolininkai išnaudojo dar vieną mūsų gynėjų „dovanėlę“ ir pranašumą padidino iki 0:2.
„Žiogeliai“ „nesudėjo ginklų“ ir po puikaus perdavimo iš krašto Audrius Laučys laimėjo dvikovą ore prieš gynėją ir galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartus: 1:2. Deja, džiaugtis teko neilgai. Po apmaudžios mūsų gynėjų ir vartininko klaidos ,‚Tauro“ futbolininkai dar kartą padidino rezultatą iki dviejų į varčių persvaros –  1:3. „Žiogeliai“ kovėsi iki paskutinės minutės, bet pasisekė tik sušvelninti rezultatą iki 1:2. Dar kartą pasižymėjo Audrius Laučys.

VFK „Žiogeliai“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.