„Žiogai“ tolsta nuo varžovų

2011-05-16

Ir penktose Lietuvos aukščiausios lygos jaunių futbolo čempionato II rato rungtynėse Plungės „Žiogeliai“ laimėjo į tikinamą pergalę ir į savo sąskaitą į sirašė dar 3 taškus. Å į kart savų žiūrovų akivaizdoje „Žiogai“ rezultatu 7:2 nuskriaudė Vilniaus futbolo mokyklos auklėtinius. Jau po pirmojo kėlinio niekam neliko abejonių kas laimės šias rungtynes. Plungiškiai turėjo didelę žaidybinę persvarą, sukūrė daug puikių momentų prie svečių vartų. Net penkios šeimininkų atakos buvo rezultatyvios –  du kartus varžovų vartininką nuginklavo Deividas Reimaris, po kartą – Audrius Laučys,  Erikas Å imkus ir Martynas Vasiliauskas. Antrajame  kėlinyje dar po į vartį plungiškiams pelnė Arnas Å apalas ir Audrius Laučys. Svečiai taip pat sugebėjo pelnyti du į varčius, tad galutinis rezultatas 7:2 „Žiogų“ naudai.
      Tuo tarpu pagrindiniai „Žiogelių“ varžovai praėjusiame ture vėl prarado taškų: Vilniaus „Žalgiris – Griunvaldas“ namuose turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiosmis žaidžiant prieš Kauno „FM- Spyris“ komandą, o Klaipėdos futbolo mokykla išvykoje 0:2 pralaimėjo Vilniaus „Ateičiai“.
      Po šių rungtynių „Žiogai“ nuo antroje vietoje esančių  žalgiriečių jau „pabėgo“ aštuoniais taškais, o nuo trečioje vietoje žengiančių uostamiesčio futbolininkų – dešimčia taškų.
             Sekantį šeštadienį „Žiogelių“ laukia susitikimas su viena pajėgiausių lygos komandų – Kaune teks susigrumti su Kauno futbolo mokyklos „Tauras“ komanda. Pirmojo rato rungtynėse Plungėje „Žiogeliai“ į veikė kauniečius rezultatu 1:0. 
 

 

FK „Žiogeliai“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.