Žiemos pokštai pakeitė projekto „Darom“ datą

2013-04-15

Pranešimas spaudai

Gamta niekaip neleidžia pradėti džiaugtis pavasariu, socialinių tinklų pokštininkai sveikina vieni kitus su penktu žiemos mėnesiu, o kiekvieną saulės bandymą sušildyti žemę vėl užkloja sniego sluoksnis. Sinoptikai, meteorologai ir gamtininkai tvirtina tokios ilgos žiemos nematę jau daug metų. Dėl šios priežasties pirmą kartą per savo šešerių metų istoriją aplinkos švarinimo projektas „Darom“ šiemet į vyks ne balandį , o gegužės 11 dieną.

„Projektą „Darom“ visuomet skelbdavome balandį , dažnai vadinamą švaros mėnesiu. Šiemet gamtininkai ir meteorologai į tikino, kad pavasario reikia palaukti dar kelias savaites. Nesinori per metus susikaupusių atliekų traukti iš sniego. Turime prisitaikyti prie gamtos diktuojamų taisyklių, ji už mus galingesnė“, – sakė „Darom“ organizatorius Karolis Sargūnas.

„Darom“ 2013-aisiais stipriai auga ir žengia žingsnį į aukštesnį lygmenį , užsiimdama dar didesnę teritoriją. „Šiemet gegužės 11 dieną projektas „Darom“ vėl visus pakvies tvarkyti savo gyvenviečių aplinką, tačiau Lietuvos gamtai reikia dar didesnės pagalbos. Todėl likus trims savaitėms iki gegužės 11-osios, mes pakviesime į akciją į sitraukti visų veiklos sričių į mones, organizacijas bei bendruomenes. Jos galės registruotis tinklalapyje http://www.mesdarom.lt/, iš miškų urėdijos nurodytų probleminių vietų išsirinkti patraukliausią ir, grupėn subūrus kolegų ar draugų kolektyvą,  „iššukuoti“ mišką nuo šiukšlių“, – sakė K. Sargūnas.

Akcijos organizatoriai tikisi, kad bus daug neabejingų kolektyvų, kurie prisidės prie pramogos su verte, kurios rezultatas – žingsnis po žingsnio gražesnės Lietuvos link. Na, o gegužės 11 d. tradiciškai visi kviečiami prisijungti prie švaros akcijos savo mieste ir sutvarkyti kasdien mus supančią aplinką.

Kontaktinis asmuo:
Greta Šeibelytė
TBWA\VILNIUS projektų vadovė
Mob.tel.nr: +370 6 10 22 538
greta.seibelyte@tbwa.lt

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.