Žemės nuomos mokesčio lengvatos – ir daugiabučių namų gyventojams

2023-04-28

Primename, kad Plungės rajono savivaldybės taryba yra nustačiusi neapmokestinamą žemės sklypo dydį žemės savininkams ir žemės nuomininkams (naudotojams) – asmenims, kuriems nustatytas 0–40 proc. darbingumo lygis, taip pat senatvės pensininkams, nepilnamečiams vaikams, kai minėtų asmenų šeimose apmokestinamojo laikotarpio pradžioje nebuvo darbingų asmenų.

Pinigai / Pexels nuotr.

Taikant žemės nuomos mokesčio lengvatas Plungės rajono savivaldybėje neišskiriami ir daugiabučių namų gyventojai, kuriems Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimu (nuo 2019 m.) nustatytas toks neapmokestinamas žemės sklypo dydis: iki 0,04 ha Plungės mieste ir 1 ha Plungės rajono savivaldybės kaimo vietovėje.

Daugiabučių namų gyventojai prašymus dėl žemės nuomos mokesčio lengvatos kviečiami teikti iki 2023 m. rugsėjo 1 dienos Savivaldybės administracijos (Vytauto g. 12) Bendrųjų reikalų skyriui (115 kab.). Skenuotus žemės nuomos mokesčio lengvatos prašymus (su kitais prašomais skenuotais dokumentais) prašome teikti el. paštu savivaldybe@plunge.lt. Prašymą taip pat galima pateikti ir per Elektroninės valdžios vartus – epaslaugos.lt., https://www.epaslaugos.lt/portal/service/43645/23840?searchId=300878dc-9e5f-411e-8ee4-af898227a52e

Kartu su prašymu dėl lengvatos suteikimo būtina pridėti:

Pasiteirauti dėl mokesčio lengvatos galima Plungės rajono savivaldybės administracijos Finansų ir biudžeto skyriaus vyr. specialistų telefonu (8 448) 73113.

Daugiabučių namų gyventojų, kurie dėl žemės nuomos mokesčio lengvatos jau kreipėsi nuo 2019 metų, prašymai ir papildomi dokumentai yra išsaugoti, todėl kreiptis dėl lengvatos dar kartą jiems nereikia. Gyventojų prašoma informuoti, jei pasikeitė nuo 2019 metų pateikti duomenys.

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.