Žemaitijos televizijoje nuskambėjo šeštoji „Žemaitijos muzikantų fiesta 2014“

2014-11-16       Jau tradicine švente tapusi  „Žemaitijos muzikantų fiesta” audringomis ovacijomis ir plojimais lapkričio 12 d. Žemaitijos televizijoje buvo pasitikta šeštąjį kartą. Į šventę susirinko  8 geriausios Žemaitijos muzikantų grupės iš Telšių, Mažeikų, Plungės, Šiaulių. Kiekviena grupė dainavo po dvi ar tris dainas. Renginį vedė Plungės technologijų ir verslo mokyklos neformaliojo ugdymo organizatorius Egidijus Vaškelevičius.

       Susirinkę žiūrovai su pakilia nuotaika stebėjo muzikantų pasirodymus. Pirmieji scenoje pasirodė muzikantai Martynas Miliauskas ir Linas Senkus iš Telšių. Savo dainomis žiūrovus džiugino šventės naujokas muzikantas Tomas Reminas iš Plungės. Ne mažiau gausių aplodismentų sulaukė muzikantų grupė  „Top show and winners” iš Mažeikių. Geros muzikos dozę davonojo ir grupė  „Po stogu” iš Mažeikių. 2003 metais pradėjusi savo muzikinę karjerą, muzikos grupė „Miestas” atvyko net iš Saulės miesto – Šiaulių. O grupė „Vigra”  iš Mažeikių publiką linksmino savo vestuvinėmis  dainomis. Didelio žūrovų dėmesio sulaukė grupės „Svajoklis”, šmaikštusis ir charizmatiškasis dainininkas Vytautas iš Plungės, žiūrovams padovanojęs nepamirštamų akimirkų.

       Tikriausiai pirmą kartą „Žemaitijos muzikantų fiestos” istorijoje  į šventę pasveikinti atvykęs  pats Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis sakė, kad žmogus, atlikdamas dainas, kuria aplink save vien tik gėrį. Pasidžiaugdamas ne pirmus metus vykstančia švente, Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius sakė, kad kiekvienais metais čionai  suvažiuoja muzikantai iš visų Žemaitijos miestų.

       Publiką nustebino, kai į sceną žengė grupės  „Svajoklis” ir  „Vos bein”, atlikdamos seniai visiems gerai žinomą dainą „Svajoklis”. Pasibaigus šventei, už dalyvavimą kasmetinėje „Žemaitijos muzikantų fiestoje” visoms grupėms bei atlikėjams Žemaitijos televizijos direktorius Algirdas Šimkevičius įteikė padėkas. Egidijus Vaškelevičius visus paragino nepraleisti progos ir ateiti kitais metais į kitos – „Žemaitijos muzikantų fiestos 2015” – filmavimą.

 

Žemaitijos TV informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.