„Žemaite-1“ išlieka tarp lyderių Lietuvos čempionato II lygoje

2013-11-26

Tęsiasi Lietuvos stalo teniso asociacijos organizuojamas komandinis šalies čempionatas. Lapkričio 23 d. ir 24 d. vyko II ir IV lygų turai. „Žemaite-1“ (D. Razgus, Ž. Vaitkevičius, N. Slavinskas) toliau sėkmingai žaidžia II lygoje. Rungtyniaudama namuose – Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje – „Žemaite“  3-ojo turo susitikimuose įveikė Šilutės „Varmo“ ir Gargždų „Topsas.lt“ komandas bei nusileido Vilkaviškio „Rytas-3“ komandai.  Varžovai reitinguojami geriau, tad gal tai ir nulėmė, kad lemiamoje kovoje, esant lygiam  rezultatui 3:3, Deividas Razgus, nors ir pirmavo setais 2:0, visgi neišsaugojo iniciatyvos ir pralaimėjo 3 setus iš eilės.  Bendras rezultatas 3:4. Plungiškių komanda patyrė pirmą nesėkmę lygoje. Liko vienas turas iki varžybų pogrupyje pabaigos. „Žemaite-1“ turi realias galimybes būti pirmame trejetuke ir jau su trimis geriausiomis kito pogrupio komandomis kovoti dėl dviejų kelialapių į Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato I lygą.

IV lygos pirmenybėse Kuršėnuose įvyko dar tik 2-as turas. „Žemaite-2“ (A. Krajinas, V. Balčiūnas, J. Jakštas, D. Gotautas) ir „Žemaite-3“ (P. Norkus, S. Ivanauskas, A. Stancelis) varžėsi su vietos komanda „Žaibas“, Telšių „Antpong“ ir Akmenės „Mažoji raketė“ komandomis. Abi Plungės komandos pasiekė po 2 pergales, nusileisdami tik šeimininkams – Kuršėnų „Žaibui“. Tad, sužaidus su 5 varžovais, „Žemaite-3“ turi 4 pergales, „Žemaite-2“ – tris. Kitas turas vyks jau kitais metais.

Plungės stalo teniso klubas ne tik Lietuvos čempionate dalyvauja. 2013-11-30 „Žemaite“ organizuoja rajono taurės varžybas ir kviečia jėgas išmėginti visus stalo teniso mėgėjus. Kiekvienas dalyvis turės galimybę sužaisti ne mažiau 4 susitikimus, bus išaiškinti nugalėtojai vyrų, vaikinų, moterų, merginų grupėse. Pagrindinę taurę įsteigė vienas klubo įkūrėjų – Petras Norkus. Registracija į varžybas, kurios vyks Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje,  – nuo 9.30 iki 10.00 val.

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.