Žemaičių Kalvarijoje – ir įkurtuvės, ir jubiliejai

2023-12-21

Gruodžio 16-ąją Žemaičių Kalvarijos kultūros centre surengta ypatinga šventė – bendras Platelių meno mokyklos bendruomenės ir Žemaičių Kalvarijos kultūros centro koncertas „Stebuklui užgimstant“.

Proga – ne tik artėjančios Kalėdos, bet ir Platelių meno mokyklos Žemaičių Kalvarijos skyriaus 20‐metis, kultūrinės veiklos būtent šiame Žemaičių Kalvarijos kultūros centro pastate 30‐metis ir kultūros centro patalpų, kuriose mokosi jaunieji kalvariškiai menininkai, remonto užbaigtuvės ir atidarymas. Renginys pradėtas būtent nuo šios dalies – Platelių meno mokyklos Žemaičių Kalvarijos skyriaus atnaujintų patalpų atidarymo.

Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis perkirpti įkurtuvių juostelę pakvietė Plungės rajono savivaldybės merą Audrių Klišonį, Platelių meno mokyklos direktorių Liną Senkų ir choreografijos mokytoją Sandrą Jazdauskienę.

,,Ruduo pas mus buvo labai darbingas, bet rezultatas toks, kad ir mane patį nustebino. Lyginant su tuo, ką čia turėjom, viskas kardinaliai pakito. O kai atkeliaus baldai, išmanioji įranga, bus tikrai puiku. Ačiū Savivaldybei už galimybę dirbti ir ugdytis žymiai geresnėmis sąlygomis”, – perkirpus juostelę kalbėjo direktorius Linas Senkus.

Prieš prasidedant koncertui ,,Stebuklui užgimstant”, į susirinkusiuosius kreipėsi Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis: ,,Žemaičių Kalvarijos kraštas ypač turtingas istorija, religija, etnokultūra, kultūra. Kiekviena karta paliko čia savo pėdsaką, o dabartinės kartos, puoselėjančios šio krašto kultūrą ir tradicijas, pėdsakas ypač gilus. Ir tą pėdsaką įmina žmonės.”

Už ilgametį darbą, atsidavimą jam ir kūrybiškumą meras Audrius Klišonis ir vicemeras Žydrūnas Purauskis padėkas įteikė trims Platelių meno mokyklos ir Žemaičių Kalvarijos kultūros centro darbuotojoms: Irenai Taujenienei, Kristinai Gricei ir Sandrai Jazdauskienei. Ačiū tarta ir ilgametei kultūros centro vadovei ir kultūros puoselėtojai Genutei Rimkuvienei.

Apvalias sukaktis mininčių įstaigų vadovus, darbuotojus, ugdytinius ir meno mėgėjus sveikino Plungės rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Vida Saukalienė, Plungės turizmo informacijos centro direktorė Sandra Kasmauskienė, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos direktorius Regimantas Kavaliauskas. Padėkos žodžių savo kolektyvams negailėjo Žemaičių Kalvarijos kultūros centro direktorė Rima Jokubauskienė ir Platelių meno mokyklos direktorius Linas Senkus.

Po sveikinimo kalbų visus džiugino nuoširdus ir jautrus šventinis koncertas, kurį dovanojo Platelių meno mokyklos ugdytiniai, mokytojai ir Žemaičių Kalvarijos kultūros centro kolektyvai.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.