Žaliosios vėliavos įteikimo ceremonija

2018-05-21

Gegužės 16 d. Plungės lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko Žaliosios vėliavos ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatų įteikimo ceremonija. Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus gavo šios gamtosauginę veiklą vykdančios Plungės miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos:

Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“, Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“, Plungės lopšelis-darželis „Nykštukas“. Plungės lopšeliui-darželiui „Pasaka“ Žalioji vėliava ir tarptautinis sertifikatas įteiktas pirmą kartą. Tai didelė garbė ir  įvertinimas.

 
                 Žaliąsias vėliavas ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus įteikė gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius. Gamtosauginių mokyklų programa į aplinkosauginę veiklą įtraukia ne tik vaikus, pedagogus, bet ir šeimas bei vietinę bendruomenę. Žalioji vėliava suteikiama tik vieneriems metams, todėl įstaiga, gavusi šį tarptautinį apdovanojimą, turi tęsti savo pradėtą darbą, norėdama ją gauti ir kitais metais. Džiaugiamės Žaliąja vėliava ir apdovanojimais bei tikimės, kad kitais metais Žalioji vėliava išliks mūsų įstaigoje.

 

 

 

 

 

 „Pasakos“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.