„Vyturėlyje“ įrengtas sodas, kuris puikus visais metų laikais

2019-02-01

 

 

 

Prie lopšelio-darželio „Vyturėlis“, ant gražios kalvelės, esančios šalia Birutės gatvės, baigti paskutiniai naujos edukacinės erdvės, skirtos ir darželio ugdytiniams, ir visai Plungės bendruomenei, įrengimo darbai. Pabaigus visus suplanuotus darbus šią savaitę darželyje įvyko naujos edukacinės erdvės atidarymo šventė, kurioje dalyvavo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis ir šio skyriaus vyr. specialistė Dangirutė Vaškienė, Savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, Plungės VSB direktorė Daiva Zablockienė, darželių „Saulutė“ ir „Raudonkepuraitė“ vadovės Birutė Razutienė ir Daiva Valužienė.

Idėja įrengti Plungėje naują gražią erdvę kilo mūsų mieste su savo šeima gyvenančiai Anastasijai Bojog, kuri 2016 metais kaip tik baigė kraštovaizdžio dizaino studijas, ir pasiūlė savo baigiamąjį darbą perkelti į darželio „Vyturėlis“, kurį lanko jos vaikai, aplinką. Nereikia nė abejoti, kad ši idėja darželio direktorei Stanislavai Simonavičienei labai patiko. A. Bojog savo projektą pristatė Plungės rajono savivaldybės tarybos nariams, kurie pritarė sumanymui. „Vyturėlis“ pateikė paraišką finansavimui gauti. Žemės darbus naujojoje erdvėje dirbo patys „Vyturėlio“ darbuotojai, apie tai netgi sukūrė trumpą filmuką, o gautas lėšas projektui įgyvendinti skyrė augalų sodinukams ir lauko statiniams supirkti.

„Gražiai pavyko!“ – edukacinės erdvės atidarymo dieną džiaugėsi S. Simonavičienė, kuri simbolinius „Vyturėlio“ padėkos raštus įteikė projekto autorei A. Bojog, už idėjos skatinimą – merui A. Klišoniui, už pagalbą su traktoriumi – Mindaugui Bieliauskui, už susmulkintas senojo obelų sodo šakas – Vidmantui Batavičiui.

„Esate darbštūs kaip bitės, o tokiems žmonėms visada norisi padėti“, – per naujos erdvės atidarymo šventę kalbėjo meras A. Klišonis.

Dabar žiema, ir naują edukacinę erdvę Birutės gatvėje, prie „Vyturėlio“ darželio, storai užklojo sniegas, tačiau sodo projekto autorė A. Bojog įsitikinusi, kad ši vieta taps traukos centru visais metų laikais. Paskutinis darbas, kuris dar laukia pavasarį, yra senosios metalinės tvoros nuardymas ir gyvatvorės suformavimas.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.