Vyks tarptautinės kariuomenės pratybos

2024-05-10
Visoje šalies teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės tarptautinės pratybos

2024 m. gegužės 13–31 d. visoje šalies teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės tarptautinės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir užsienio partnerių kariai. Pratybų dalyviai vilkės karines uniformas ir civilius rūbus, su savimi turės šaunamuosius ginklus bei kitas karinės paskirties priemones.

Įvairios mokomosios karinės situacijos bus organizuojamos Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Skuodo, Mažeikių, Plungės, Telšių, Rietavo, Šilutės ir Neringos miestų ir rajonų savivaldybių civilinėse teritorijose, Kuršių mariose bei Baltijos jūroje. Kariai pratybų metu judės pėsčiomis ir ratinėmis transporto priemonėmis. Atskirais atvejais bus naudojama aviacija, vandens transportas, imitaciniai šaudmenys ir pirotechnika.

Pratybų tikslais naudojami civiliniai objektai bus tiesiogiai suderinti su jų valdytojais. Mokomosiose vietose bus laikomasi saugos ir aplinkos apsaugos reikalavimų. Plėtodami kariuomenės ir civilinių institucijų bendradarbiavimą bei siekdami pratybas priartinti prie realių sąlygų, mokymus vykdome apgyvendintose teritorijose.

Vardan Tėvynės laisvės!

Lietuvos kariuomenės gynybos štabo inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.