Vyko žūklės varžybos Plungės rajono savivaldybės mero taurei laimėti

2017-06-20

        Birželio 18 d. pirmą kartą Plungėje buvo organizuotose žūklės varžybos Plungės rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Varžybose dalyvavo virš 30 dalyvių. Varžybos vyko vadinamojoje Plungės jūroje (Babrunge), prie irklavimo bazės. Sulaukta svečių net iš Gargždų, Klaipėdos, Telšių. Žinoma, gausus būrys žvejų buvo iš Plungės.

        Po registracijos, 8 val. ryto, visi varžybų dalyviai suskubo traukti burtus, kurie lėmė, kam ir kokioje vietoje teks žvejoti. Nuaidėjus starto signalui, visi pradėjo mesti jauką, gaudyti žuvį . Kai kam sekėsi geriau, kai kam – prasčiau, bet iš viso sugauta 14 kilogramų 280 gramų žuvies. Varžybos baigėsi 13 val. Atvykęs Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis pasveikino varžybų dalyvius ir sirgalius su jubiliejine Plungės miesto švente bei paneigė gandus, kad Plungės jūra – Babrungas yra užterštas ir jame neį manoma nieko sužvejoti. Plungės rajono savivaldybės meras apdovanojo visus varžybų dalyvius bei į teikė nugalėtojams asmenines taures ir rėmėjų į steigtus prizus.

        I vietą šiose varžybose iškovojo Evaldas Adomavičius, II vietą – Darius čŒepulis, III vietą – Tomas Jurgaitis. Didžiausią žuvį – karšį pavyko sužvejoti Evaldui Adomavičiui, – ji svėre net 780 gramų. Apdovanotas ir jauniausias varžybų dalyvis Nojus, kuriam tik penkeri, bei  vyriausias žvejys Petras iš Gargždų, kuriam net 70 metų.

        Organizatoriai taria nuoširdžiausią AčŒIŪ Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui už į steigtas taures, žūklės parduotuvei „Pas Saulių“ už puikius prizus bei Plungės medžiotojų ir žvejų draugijai už leidimą rengti varžybas Plungės jūroje.

 

Modestas Gotautas, organizatorius

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.