Vyko šeimų estafečių varžybos

2018-03-13

Sekmadienį, kovo 11 d., „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje vyko šeimų estafečių varžybos. Šia proga šeimos vieningai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tikimasi, kad pirmą kartą Plungės sporto ir rekreacijos centro organizuojama šventė sukurs ilgalaikę tradiciją bendruomenės nariams kartu leisti laiką ir pramogauti su visa šeima, didins gyventojų užimtumą ir kurs stipresnę pilietinę bendruomenę.

            Šioje šventėje daug dėmesio skirta vaikams, kad mažieji šventės dalyviai šypsotųsi ir būtų laimingi. Kartu su animatore Trole Popyte buvo išlieta daug energijos, entuziazmo ir daug šypsenų…

Šeimų estafečių varžybose, kaip tarė šeimos, – laimėjo draugystė, bet, be viso to,  apdovanotos šeimos taurėmis ir paguodos prizais. Trečios vietos nugalėtojai – Daukšų šeima, antros vietos – Kasmauskai, o pirmą vietą iškovojo Pečiulių šeima.

Šios šventės tikslas – sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšius, kartu leidžiant laiką pažinti vienas kitą geriau, suburti visuomenę ir mokėti dalytis. Gyvenimo tempui vis greitėjant, laikas ir dėmesys yra bene brangiausias dalykas, kurį galime dovanoti savo artimiausiems žmonėms.

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.