Vyko Plungės rajono stalo teniso čempionato C lygos varžybos

2018-03-20

VYKO PLUNGč–S RAJONO STALO TENISO ČEMPIONATO C LYGOS VARŽYBOS

Kovo 17 d. Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje rinkosi stalo teniso mėgėjai. Išsirikiavus varžybų atidarymui, sėkmės varžybose palinkėjo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir čempionatą organizavusio Plungės stalo teniso klubo „Žemaite” pirmininkas Stanislovas Ivanauskas. Dar prieš prasidedant varžyboms buvo apdovanoti šeštadieninių treniruočių turnyrų nugalėtojai bei prizininkai. Po trumpos fotosesijos prasidėjo net 4 valandas trukęs turnyras. Burtų kelių visi užsiregistravę varžybų dalyviai buvo suskirstyti į 8 atrankinius pogrupius, na o galutiniai rezultatai jau priklausė ne nuo burtų, o nuo pergalių skaičiaus.

Č e m p i o n a i
Paaiškėjo pirmieji 2018 metų rajono stalo teniso čempionai. Planuota, kad bus trys čempionai, betgi turim tik du. Sveikinimai Rokui Mačerniui – Plungės jaunučių čempionui, ir Viliui Jankauskui – dvigubam čempionui – Plungės jaunių ir taip pat Plungės C lygos. Abu rajono čempionai Plungės „Ryto ” pagrindinės mokyklos atstovai.

D a l y v i a i
Susirinko varžytis 27 stalo tenisininkai ir tai yra gausiausias būrys per visą, jau ketvirtą kartą rengiamų, C lygos čempionatų istoriją. Stalo tenise sėkmingai varžytis tinkamas bet koks amžius. Jauniausiam dalyviui Kristupui 13 ir jam dar viskas prieš akis. Ir tenise, ir visur kitur. Vyriausiam dalyviui Viktorui tik 68 ir prieš akis tikrai dar daug, ir tenise taip pat. Dalyvių amžiaus vidurkis 28,2 m. Nežiūrint, kad moterų/merginų čempionatas bus tik balandžio 28 d. C lygoje jėgas išbandė net 5 stalo tenisininkės. Ir sekėsi joms tikrai neprastai.

M o k y k l o s
C lygoje savo mokyklų garbę gynė 17 moksleivių. Gausiausiai atstovauta Plungės „Saulės” gimnazija – 6 tenisininkai, po 4 žaidėjus iš Alsėdžių S.Narutavičiaus gimnazijos bei „Ryto” pagrindinės mokyklos, 3 iš Senamiesčio mokyklos.

S e n i ū n i j o s
Įprasta, kad daugiausia gyvenančių Plungės seniūnijoje – 13, Alsėdžių – 5, Nausodžio ir Babrungo – po 3, Šateikių – 2, Žlibinų – 1 žaidėjas.

P r i z i n i n k a i

Vilius Jankauskas į Plungės stalo teniso istorijos čempionų sąrašus įsirašė iškart dvejose kategorijose. Sėkmės įvairiose varžybose jau turėjęs, bet tokiais titulais Vilius gali džiaugtis pirmą kartą. Manome, kad bus pakankamai rimtas varžovas ir B lygos čempionate. Tik finalinę kovą pralaimėjęs Artūras Petrulevičius, papildė savo C lygos medalių kolekciją sidabro medaliu. Medalis puikiai derės su 2015 metų C lygos čempionato auksu ir 2017 m. čempionato bronza. Dvikovoje dėl 3-ios vietos Stanislovas Ročius įveikė Gintarą Kazoną. Nugalėjo patirtis, Stanislovas jau 3 metai aktyviau draugauja su stalo tenisu, tuo tarpu Gintaras dar tik pusmetį. Jaunių vicečempionui Dovydui Armaliui iš Plungės Senamiesčio mokyklos, kaip ir jaunių trečios vietos laimėtojui Deividui Lukošiui iš Alsėdžių S.Narutavičiaus gimnazijos akivaizdžiai trūko varžybų patirties. Bet šis trūkumas tikrai pataisomas. Alsėdiškiai minėjo, kad šios varžybos jiems pirmos. Belieka pasakyti – šaunuoliai visi penki, lauksime ir kituose turnyruose. Ne tik patirties trūkumas, bet ir jaudulys trukdė tiksliai smūgiuoti ir jaunučiams. Kovoje dėl čempiono titulo po gana atkaklios kovos Rokas Mačernius įveikė Lauryną Bumblį iš Alsėdžių S.Narutavičiaus gimnazijos. Trečioji jaunučių čempionato vieta atiteko Kristupui Kazlauskui iš Plungės „Ryto ” pagrindinės mokyklos.

K e l i a l a p i a i
Pirmą – aštuntą vietas užėmę žaidėjai iškovojo teisę dalyvauti rajono B lygos čempionate š. m. balandžio 14 d.

Galutinė C lygos žaidėjų rikiuotė (vieta, žaidėjas, seniūnija, mokykla):
1 Jankauskas Vilius (Žlibinai, „Ryto” pagr. m.);
2 Petrulevičius Artūras (Babrungas);
3 Ročius Stanislovas (Šateikiai);
4 Kazonas Gintaras (Babrungas);
5 Bakutis Juozas (Babrungas);
6 Armalis Dovydas (Plungė, Senamiesčio m.);
7 Lukošius Deividas (Alsėdžiai, Alsėdžių S.Narutavičiaus gim.);
8 Kontrimas Modestas (Alsėdžiai, Alsėdžių S.Narutavičiaus gim.);
9 Ročiuvienė Vida (Šateikiai);
10 Reinikienė Sigita (Plungė);
11 Juškaitė Ingrida (Nausodis);
12 Mačernius Rokas (Plungė, „Ryto” pagr. m.);
13 Meškauskaitė Iveta (Nausodis, „Saulės” gim.);
14 Jundulas Egidijus (Plungė);
15 Luotė Vilmantas (Plungė, „Ryto” pagr. m.);
16 Purauskas Darius (Plungė, „Saulės” gim.);
17 Bumblauskis Nojus (Plungė, „Saulės” gim.);
18 Bumblys Laurynas (Alsėdžiai, Alsėdžių S. Narutavičiaus gim.);
19 Vaitkus Viktoras (Plungė);
20 Daukintis Mantas (Alsėdžiai, Alsėdžių S.Narutavičiaus gim.);
21 Lūža Paulius (Plungė, „Saulės” gim.);
22 Grybauskas Aurimas (Alsėdžiai);
23 Pilitauskaitė Aurėja (Nausodis, „Saulės” gim.);
24 Kazlauskas Kristupas (Plungė, „Ryto” pag. m.);
25 Škerba Gediminas (Plungė, „Saulės” gim.);
26 Stropus Laurynas (Plungė, Senamiesčio m.)
27 Stropus Žygimantas (Plungė, Senamiesčio m.).

Iki susitikimo artėjančiuose turnyruose!

 

 

Plungės stalo teniso „Žemaite” klubo informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.