Vyko Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos mokymai

2015-01-20

 

         Šių metų sausio 8 d. Plungės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje vyko Jaunimo reikalų tarybos (toliau – JRT)  mokymai „Savivaldybių jaunimo reikalų tarybų veiklos kokybės gerinimas“.  

         Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba – tai patariamasis Plungės rajono savivaldybės tarybos organas, kuris sudarytas iš šešių jaunimo bei šešių politikų ar Savivaldybės administracijos atstovų. Taryba svarsto Plungės rajono savivaldybės finansuojamus jaunimo projektus bei teikia įvairių siūlymų bei sprendimo būdų miesto jaunimui aktualiomis temomis. JRT posedžiai vyksta maždaug 4-6 kartus per metus. Po savivaldybių rinkimų, kurie vyks kovo 1 dieną, bus patvirtinta nauja Tarybos sudėtis. Todėl šie mokymai ir buvo organizuoti, kad būtų galima įtraukti aktyvių naujų jaunų žmonių ir paskatinti jau buvusius ar esamus Tarybos narius. Į seminarą, kurį vedė Politikos tyrimų ir analizės instituto direktorius Marius Ulozas, susirinko 25 dalyviai iš jaunimo organizacijų, mokinių savivaldų bei Jaunimo reikalų tarybos.

         Sveikinimo žodį tarė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. Jaunimo politikos situacijos Plungėje apžvalgą padarė jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė.

         Renginio metu dalyviai aptarė, kaip turėtų veikti stipri JRT, seminaro dalyviai dirbo grupėmis, diskutavo apie vietos jaunimo politiką,  jaunimo atstovų bendradarbiavimą, tarpžinybinio bendradarbiavimo stiprinimą, Jaunimo reikalų tarybos veiklos kryptis ir 2015 m. veiklos planus.

         Taip pat kalbėta apie Jaunimo veiklos programos finasavimą, saugumą viešose vietose, neapšviestas gatves tamsiuoju paros metu, jaunimo informavimą, viešojo transporto grafikus, matinimą ir higieną mokyklose.

       Jaunimas pažadėjo aktyviai dalyvauti ateinančiuose rinkimuose ir pritarė, kad savo problemas turi spręsti patys. Belieka laukti rezultatų.

Jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.