Vyko mokinių savivaldų mokymai „(Ne) Vienas LMS’o namuose“

2017-12-15
 
 


Žiemos pirmasis savaitgalis Plungės rajono mokiniams įsiminė ilgam. Gruodžio 1-3 dienomis Lietuvos moksleivių sąjungos Plungės mokinių savivaldų informavimo centro dėka vyko trijų dienų mokinių savivaldų mokymai „(Ne) Vienas LMS’o namuose“. Moksleiviai, susirinkę iš viso Plungės rajono ir savaitgaliui apsistoję Plungės technologijų ir verslo mokykloje, visą savaitgalį dirbo dėl geresnio moksleivių rytojaus.

Penktadienio vakarą į mokyklą sugužėjo 130 moksleivių, nusiteikusių darbingam bei smagiam savaitgaliui. Po savivaldų mokymų atidarymo, kuriame Kristijonas Vaičiukauskas atliko Lietuvos moksleivių sąjungos himną, dalyviai išgirdo lektoriaus Laimono Kryžanausko paskaitą apie laiką ir pasirinkimus. Lektorius taip pat papasakojo apie savo gyvenimą bei keliones. Po paskaitos laikas buvo skirtas giliau susipažinti su Lietuvos moksleivių sąjunga, jos veikla. O vakaras pasibaigė smagia socializacija – dalyviai, išsiskirstę grupėmis, aktyviai vykdė įvairias užduotis.

Šeštadienio diena nebuvo tokia lengva, nes visiems teko dalyvauti darbo grupėse, kurios, nors ir atėmė jėgų, bet davė daug naudingos informacijos. Darbo grupės praplėtė moksleivių suvokimą apie komunikaciją, atstovavimą, žmogiškuosius išteklius, lyderiavimą, darbą komandoje, supažindino su dar negirdėtais dalykais, kurie skatina bei padeda dar aktyviau veikti mokyklose. O kad mokiniai įtvirtintų gautas žinias ir drąsiai žengtų į priekį, jų pasitikėjimą savimi skatino lektorius Donatas Kantakevičius. Po pertraukos visi grįžę į aktų salę išgirdo LMS Plungės MSIC alumni diskusiją, kurioje dalyvavo jau Plungės MSIC’ą palikę nariai – Domantė Parnarauskaitė, Gintarė Petreikytė, Laimonas Petreikis. Žinoma, po ilgos ir sunkios dienos norisi poilsio, tad Plungės rajono savivaldos vakare susėdo Plungės technologijų ir verso mokyklos aktų salėje ir linksmai praleido laiką, stebėdami vieni kitų sukurtus pasirodymus. O kaipgi mokymai be naktinės programos? Po socializacijos kiekvienas rinkosi sau mielą veiklą ir kartu su draugais visą naktį smagiai leido laiką.

Sekmadienis prasidėjo Remigijaus Žiogo paskaita, kurios tema „TOP 10. Ką reikia keisti, jei nori judėti pirmyn?“ Po šitokio motyvacijos užtaiso ryte visiems teko atsisveikinti. Uždarymą vainikavo daina „Mes žengiam į rytojų, LMS“. Tokio renginys nebūtų įvykęs be rėmėjų, kurių dėka buvo įgyvendinti mokymai.

Dėkojame partneriams: Plungės technologijų ir verslo mokyklai bei Plungės rajono savivaldybei; generaliniams remėjams: UAB „Kaušėnų paukštynas“, „LHM“; rėmėjams: UAB „Vidora“, UAB „Lit Service“, UAB „Vaela“, UAB „Viskas jūsų kontorai“, UAB „S. Jurkus ir partneriai“, UAB „Plungės lagūna“, UAB „Šviesos krateris“, IĮ „Mozaika“, „Dizaino studija“, L. Gricienės veterinatijos paslaugų įmonei, MB „Digi Promo“, „Inesa“, „Mix idėjos“, „Baliomagija“, „ExLibris“, „Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas“.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.