Vyko kasmetinė pilietiškumo akcija „Nė vieno kapo be žvakutės!“

2017-10-27

 

       Artėjant Visų šventųjų dienai, Plungės rajono Jaunimo reikalų taryba, jaunimo organizacijos ir Plungės miesto seniūnija kasmet organizuoja jau tradicija tapusią akciją „Nė vieno kapo be žvakutės!“. Šiemet Plungės miesto senosiose kapinėse akcija vyko spalio 26 d.

       Į šią pilietiškumo akciją susirinko gausus jaunimo būrys. Plungės rajono Jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Venckuvienė susirinkusiesiems padėkojo už aktyvumą, prisidedant prie akcijos, ir pasidžiaugė, kad jaunimas neabejingas tokioms gerumo idėjoms. Smagu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi, jog apleisti kapai neliktų užmiršti. Akcijos dalyviai ne tik uždegė žvakutes ant apleistų kapaviečių, bet ir sutvarkė senųjų kapinių teritoriją.

       Džiaugiamės, jog mūsų jaunoji karta aktyviai dalyvavo šioje akcijoje ir parodė puikų pavyzdį mūsų visuomenei, primindama, jog nevalia užmiršti ne tik savo artimųjų atminimo, bet ir tų išėjusiųjų, kurių kapais nebėra kam pasirūpinti.

       Akcijoje norą dalyvauti parodė ir vietos bendruomenės. Ši akcija Plungės rajono seniūnijose tęsis iki Visų šventųjų dienos.

       Šią pilietiškumo akciją remia Plungės rajono savivaldybė ir Savivaldybės tarybos bei Jaunimo reikalų tarybos narys Petras Beinoras.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.