Vyko kasmetė pilietiškumo akcija „Nė vieno kapo be žvakutės!“

2019-10-28


 

Artėjant Visų šventųjų dienai, Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba, Plungės atviras jaunimo centras, jaunimo organizacijos ir Plungės miesto seniūnija kasmet organizuoja jau tradicija tapusią akciją „Nė vieno kapo be žvakutės!“ Šiemet Plungės miesto senosiose kapinėse akcija vyko spalio 28 d.

Į šią pilietiškumo akciją susirinko gausus vaikų ir jaunimo būrys. Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis ir Plungės rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Venckuvienė susirinkusiesiems padėkojo už aktyvumą, prisidedant prie akcijos, ir pasidžiaugė gausiu būriu talkininkų, kuriems rūpi, jog kapinėse neliktų apleistų ir užmirštų kapų. Akcijos dalyviai ne tik uždegė žvakutes ant apleistų kapaviečių, bet ir sutvarkė senųjų kapinių teritoriją.

Dėkojame Plungės jaunimo organizacijoms – NVO „Krantas“, „Interact“, Plungės mokinių savivaldų informavimo centro komandai, Plungės skautams ir  Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Plungės skyriui už aktyvų dalyvavimą akcijoje. Taip pat dėkojame Plungės atviro jaunimo centro jaunuoliams ir jų vadovui Egidijui Vaškelevičiui, kurie prisidėjo prie kapinių tvarkymo.

Ši akcija Plungės rajono seniūnijose tęsis iki Visų šventųjų dienos. Akcijoje norą dalyvauti pareiškė ir vietos bendruomenės.     

Džiaugiamės, jog mūsų jaunoji karta ir šiemet aktyviai dalyvavo šioje akcijoje ir parodė puikų pavyzdį mūsų visuomenei, primindama, jog nevalia užmiršti ne tik savo artimųjų atminimo, bet ir tų išėjusiųjų, kurių kapais nebėra kam pasirūpinti.

Šią pilietiškumo akciją remia UAB „Žemaitijos gralis“ ir Plungės rajono savivaldybė.

Tik mums visiems prisidedant, neliks nė vieno kapo be žvakutės Plungės mieste ir seniūnijose.

 

Savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.