Vyko kalėdinis stalo teniso turnyras klubo „Žemaite“ taurei laimėti

2014-12-22

        2014 m. gruodžio 20-osios  ryte stalo tenisininkai skubėjo į Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salę – vyko tradicinis kalėdinis turnyras. Šį kartą varžytis dėl klubo įsteigtų taurių susirinko 30 dalyvių. Atidaryti turnyro atvyko ir sveikinimo žodžius tarė, sėkmės varžybose linkėjo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Sporto ir reakreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas, verslininkas Romas Remėza.

       Šį kartą turnyre, be geriausių rajono tenisininkų, sulaukta ir svečių iš Telšių, Akmenės. Ypač gerai sekėsi Kristinai Nekrašaitei iš Akmenės, ji užėmė 1-ą vietą tarp merginų ir iškovojo klubo taurę. Antroje vietoje liko prieš metus vykusio turnyro laimėtoja Indrė Krūminytė, o trečioje – „Žemaite“ klubo žaidėja Ingrida Juškaitė.

       Vyrų grupėje dominavo šeimininkai – svečiai nepateko tarp šešių geriausių. Laukta tradicinės atkaklios kovos tarp praėjusio sezono taurės laimėtojo Deivido Razgaus iš Platelių ir rajono čempiono Žydrūno Vaitkevičiaus iš Stanelių. Tačiau Deividas negalėjo dalyvauti, ir taurė atiteko Žydrūnui. Atiteko nelengvai, nes tik po itin atkaklios kovos atrankoje rezultatu 3:2 nugalėtas Petras Norkus, o finale 3:1 įveiktas Algirdas Stancelis, kuriam atiteko antra vieta. Trečią vietą iškovojo Technologijų ir verslo mokyklos moksleivis Nerijus Kreišmontas, kovoje dėl 3 vietos kiek netikėtai įveikęs Stanislovą Ivanauską.

       Prizininkai džiaugėsi laimėjimais, o likusieji be apdovanojimų skirstėsi planuodami atsigriebti kituose turnyruose. Juk laikas bėga greitai, o pavasarį bus varžomasi rajono čempionate. Na, o iki tol visi kviečiami pasivaržyti į mėgėjų turnyrus. Turnyrai vyksta kiekvieną šeštadienį Technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje; pradžia – 18 val.

Kalėdinė taurė - taurė Žydrūnui Vaitkevičiui
2014 prizininkai Algirdas Stoncelis, Žydrūnas Vaitkevičius, Nerijus Kreišmontas 2014 prizininkės Indrė Krūminytė, Kristina Nekrašaitė, Ingrida Juškaitė

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.