Vykdomas Plungės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Diabetu sergančiųjų psichinės-emocinės sveikatos stiprinimas”

2018-11-09

 

 

 

Rugsėjo 9 d. Plungės diabeto klubo nariai susitiko Platelių miestelyje. Jų visų laukė aktyvus poilsis gamtoje šalia Platelių ežero. Dalis susirinkusiųjų rinkosi 24 km aplink šį ežerą važiavimą dviračiu, o likusieji, išlydėję juos į kelionę, patraukė prie jachtų klubo esančios aikštelės. Laukiant sugrįžtančiųjų, laikas neprailgo. Visi buvo užimti žaidimais, mokėsi šiaurietiškojo ėjimo, keliavo Žemaitijos nacionalinio parko sveikatingumo taku, dalijosi  prisiminimais apie praėjusias išvykas. Dalyviais, kaip visada, rūpinosi visų mylima vadovė Aldona Danylienė.

Taip aktyviai ir įdomiai leidžiant laiką, nepastebėta net, kaip grįžo dviračiais išvykę klubo draugai. Jų vadovas buvo vietinis, ne kartą apie Platelių ežerą važiavęs senjoras Stasys Puidokas. Jis visus nuteikė būti optimistiškais ir nepasiduoti negaliai. Bendraudami gardžiai visi užkandžiavo. Patiko ir žemaitiškas kastinis su karštomis bulvėmis, ir šašlykai bei visa kita, kas buvo ant stalo. Nejučia prabėgo diena.

Visi nuoširdžiai dėkingi Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos tarybai, Plungės rajono savivaldybės gydytojai Orestai Gerulskienei, nuolatiniam diabeto klubo rėmėjui Stasiui Piepaliui, savanorėms Gražinai Šleinienėi ir Juditai Vagdarytei. Dalyviai išsiskirstė linkėdami vieni kitiems geros sveikatos ir nuotaikos.


Plungės sergančiųjų cukriniu diabetu klubo tarybos narė Danguolė Šatkauskienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.