VšĮ „Edukacija kitaip“ informuoja ir kviečia…

2017-01-12


 

       Norime Jums pristatyti Plungės rajono savivaldybės projektą  „Kompleksinės pagalbos šeimai teikimas bendruomeniniuose šeimos namuose“, kurį vykdo projekto partneris – VšĮ „Edukacija kitaip“, bei sausio mėnesio grupinius užsiėmimus.

       Sausio 12 d. 16.30 val. – popietė – susitikimas su Žolinčių akademijos lektore Janina Danieliene. Tema  „Šeimos sveikata – mediko ir dvasininko požiūriu“.

       Sausio 14 d. ir 21 d.  nuo  10.30 val. kviečiame kartu su šeimos nariais į šeimų kūrybines dirbtuvėles  „Atvirukas Lietuvos valstybei“. Darbo priemonėmis būsite aprūpinti. Sukursime ir rajono gyventojams Vasario 16-osios proga padovanosime keletą šimtų atvirukų su Jūsų linkėjimais.

       Sausio 19 d. 16.30 val. – Pppietė – susitikimas su Švč. Širdies pranciškonių misionierių kongregacijos vienuolėmis. Tema „Santykiai šeimoje, analizuojant Šv. Raštą“.

       Sausio 25 d. 17.30 val. – vakaras su šeima. Kviečiame į susitikimą su pirmojo ir vienintelio Lietuvoje krepšinio muziejaus įkūrėju Leonu Karaliūnu. Naujausios jo knygos „Iš kiemo į didįjį krepšinį“ pristatymas.  Knygoje pasakojama apie krepšinio atsiradimą, daug nuotraukų, žymių Lietuvos žmonių atsiminimai. Norintys galės įsigyti šias knygas su autoriaus autografais. Susitikimas vyks Žemaitijos krašto televizijoje,  A. Vaišvilos g. 30-1.

       Sausio 28 d. 10.30 val. kviečiame kartu su šeimos nariais į šeimų kūrybines dirbtuvėles „Šeimos emocijos“.  Darysime emocines  šeimos būsenas atspindinčius paveikslus.

       Įėjimas į visus renginius nemokamas. 

       Mus rasite Parko g. 3B, Plungėje (prie Žemaičių dailės muziejaus, kairioji oficina, buvęs muziejaus administracijos pastatas, I aukštas).

       Į visus užsiėmimus būtina dalyvių registracija el p. edukacijakitaip@gmail.com arba sms tel. 8 604 81 871.

       Tėvai, dalyvaujantys projekto veikloje ketvirtadieniais  nuo 16.00 iki 20.00 ir šeštadieniais nuo 10.00 iki 14.00 val., vaikus nuo 3 iki 7 metų galės patikėti užimtumo specialistui vaikų kambaryje. Norintys dalyvauti projekto veikloje ir gauti paslaugas (vietų skaičius grupėse ribotas) turėtų paskambinti tel. 8 604 81 871.

       Primename, kad VšĮ „Edukacija kitaip“, vykdydama projekto „Kompleksinės pagalbos šeimai teikimas bendruomeniniuose šeimos namuose“, teikia individualias ir grupines psichologo konsultacijas, konsultuoja ir padeda spręsti šeimų problemas poroms, rengia individualius socialinio darbuotojo  tėvystės įgūdžių ir nėščiųjų mokymus, šeimų klubų užsiėmimus bei vykdo kitas veiklas.

       Kviečiame naudotis teikiamomis paslaugomis, dalyvauti mūsų renginiuose ir pasidalyti šia informacija su tais, kam jos labai reikia.

 

VšĮ „Edukacija kitaip“ inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.