VSAT pareigūnu galima tapti baigus 15-os savaičių kursus

2020-06-10

 

 

 

Informuojame, kad nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Į kursus priimti asmenys aprūpinami uniforma, nemokamai apgyvendinami bendrabutyje, gauna nustatyto dydžio stipendiją. Išklausę teorinio mokymo kursą, atlikę praktinio mokymo programoje numatytas užduotis ir sėkmingai išlaikę egzaminus bei įskaitas, kursų dalyviai gaus įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir bus įdarbinami VSAT padaliniuose: Užsieniečių registracijos centre, Vilniaus pasienio rinktinės Puškų, Tverečiaus, Adutiškio, Švenčionių, Pavoverės, Lavoriškių, Kenos ir Padvarionių pasienio užkardose, Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio, Tribonių, Druskininkų, Aleksandro Barausko, Kabelių, Purvėnų, ir Kapčiamiesčio pasienio užkardose, Pagėgių pasienio rinktinės Kudirkos Naumiesčio, Bardinų, Rociškių, Viešvilės, Plaškių, Vileikių, Šilgalių, Kybartų, Palangos, Uosto ir Neringos pasienio užkardose. (informaciją apie padalinius rasite čia – http://pasienis.lt/index.php?1417156916).

Norintiems mokytis šiuose kursuose ir gauti į juos siuntimus reikia iki 2020 m. liepos 15 d. pateikti prašymą ir kitus dokumentus el. paštu stok@vsat.vrm.lt:

1. Prašymą dėl siuntimo į įvadinius mokymo kursus išdavimo ir sutikimą (pasirašytą, skenuotą ar fotografuotą) būti tikrinamam valstybės informacinėse sistemose ir registruose (kai būtina, ir kriminalinės žvalgybos subjektų informacinėse sistemose).

2. Užpildytą anketą „MS Word“ formatu (gyvenimo aprašymą).

3. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (skenuotą ar fotografuotą).

4. Aukštąjį universitetinį arba neuniversitetinį išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo priedus (skenuotą ar fotografuotą).

5. Galiojantį anglų kalbos lygį patvirtinantį pažymėjimą, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka išduotą Akredituotų asmenų, turinčių teisę tikrinti pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas anglų, prancūzų ir vokiečių kalbų mokėjimą (skenuotą ar fotografuotą). Galėsite pateikti iki rugpjūčio 19 d.

6. Vairuotojo pažymėjimą, pažymintį teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones  (jei turi) (skenuotą ar fotografuotą).

7. Jei pretendentas atliko nuolatinę privalomą pradinę karo tarnybą ar baigė bazinius karinius mokymus, tai patvirtinančius dokumentus (skenuotus ar fotografuotus).

Pretenduojantys į vidaus tarnybą asmenys prieš gaudami siuntimą įvadinio mokymo kursus, privalės pasitikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje.

Kilus klausimams dėl prašymo ir kitų dokumentų pateikimo galite kreiptis tel. (8 707) 41 022 arba (8 46) 39 7841, bei el. paštu  stok@vsat.vrm.lt

Dėl kursų mokymo turinio organizavimo ir logistikos klausimų galite kreiptis – tel. (8 5) 219 8235 arba el. paštu anna.volcok@vsat.vrm.lt.

Daugiau informacijos: http://pasienis.lt/lit/Informacija-apie-ivadinio-mokymo-kursus

 

Valstybės sienos apsaugos tarnybos
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos inf.
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.