VOTATA stipendija skirta vienai geriausių Plungės abiturienčių

2019-10-30

Paramos fondas VOTATA 2019-2020 mokslo metų vardinę stipendiją skyrė vienai geriausių Plungės abiturienčių – Giedrei Bružaitei. Mergina buvo viena iš penkių aukščiausią 100 balų įvertinimą už valstybinį egzaminą gavusių Plungės krašto abiturientų. Šį vertinimą ji gavo už anglų kalbos egzaminą.

Jau antri metai paramos fondas VOTATA skiria vardines stipendijas stropiausiems Plungės krašto abiturientams, kurie puikiai mokosi ir įstoja į valstybės finansuojamas studijų programas. „Saulės“ gimnazijos abiturientė rugsėjį pradėjo studijas Vilniaus universitete. 

VOTATA įkūrėja Vitalija Ročė džiaugiasi, kad paramos fondas prisideda prie dar vienos abiturientės studijų starto, ir tikisi, jog vardinė stipendija bus puiki paskata. Kas mėnesį studentei bus skirta 150 eurų stipendija.

„Didesnio palaikymo labai norisi sulaukti ir iš Plungės verslo, kad galėtume skirti daugiau ir didesnes stipendijas. Tikiuosi, verslininkai patikės idėja remti savo kraštiečius ir realius projektus, skirtus skatinti Plungės jaunimą,“ – teigia V.Ročė.

Pasak VOTATA įkūrėjos, praėjusiais metais net 70 proc. surinktų fondo lėšų – privačių asmenų parama. Palaikymą suteikė vos viena įmonė didesne parama, nors fondo vadovė rašė elektroninius laiškus ir skambino ne vienam Plungės verslininkui. Šiems 2019 metams fondas yra surinkęs vardinei stipendijai reikalingas lėšas, o kitiems metams – rėmėjų dar reikės ieškoti.

 

Paramos gavėjas – paramos fondas VOTATA
Paramos gavėjo kodas 304713406
Sąskaitos numeris LT674010051004169414
Bankas: AB Luminor

Daugiau apie paramos fondą VOTATA – www.votata.lt
Jūsų klausimai
el. adresu votata.fondas@gmail.com arba tel. 8 620 86 070

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.