Vokalinis ansamblis „Hello“ dalyvavo festivalyje Graikijoje

2014-10-09

 

 

 

        Plungės kultūros centro vokalinis ansamblis „Hello“ ir Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos merginų vokalinis ansamblis, vadovaujami Ritos Urniežienės, susibūrė bendram projektui  ir rugsėjo 21-30 dienomis su koncertine programa išvyko į šokių ir dainų festivalį Graikijoje, Chalkidikės pusiasalyje, Hanioti mieste. Festivalyje po atviru dangumi dalyvavo šokėjų ir dainininkų kolektyvai iš Graikijos, Izraelio, Rumunijos, Bulgarijos, Slovakijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos, Lietuvos…

        Rietavo ir Plungės jaunimas ne tik susidraugavo, dainuodamas puikiai pristatė savo šalies kultūrą, bet ir patyrė daug įspūdžių. Merginoms labai patiko svečių pasirodymai, draugiškas užsienio jaunimo bendravimas (lietuvaitės labai susidraugavo su rumunų ir Izraelio jaunimu), šiltas Graikijos klimatas su maudynėmis Egėjo jūroje, ekskursijos. Graikijoje teko keliauti į įspūdingus stalaktitų- stalagmitų urvus, kuriuose buvo aptiktos pirmykščių žmonių liekanos, o Budapešte, kurį teko aplankyti pakeliui į festivalį, jaunimas aplankė žymiausias šio miesto vietas, plaukė laivu vakariniu Dunojumi.

        Kelionę organizavo ir keliaujančiaisiais rūpinosi plungiškė Sandra Rupeikienė, kuri savo gera nuotaika ir energija puikiai palaikė kelionės dvasią. Dainininkės su vadove grįžo kupinos įspūdžių, dėkingos visiems, kurie prisidėjo prie kelionės organizavimo, ir jau mintyse planuoja kitų metų išvykas.

 

 

KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.