Visus plungiškius džiugino festivalis MINDĖĖĖ

2019-07-10

Praėjusį šeštadienį, liepos 6-ą, – Mindaugo karūnavimo dieną, Plungėje vyko festivalis „Mindėėė’19”.

Šiais metais festivalio veiklos vyko Žemaičių dailės muziejuje ir aplink jį, prie Plungės viešosios bibliotekos laikrodinės, Senamiesčio aikštėje ir prie Plungės Senamiesčio mokyklos.  Renginio metu veikė mugė, vyko futbolo, tinklinio, orientavimosi ir krepšinio varžybos. Viešosios bibliotekos prieigose įsikūrė kūrybos zona, kurioje buvo galima atsipalaiduoti, dalyvaujant mandalų spalvinimo terapijoje, arba tiesiog paišyti kreidutėmis ant grindinio. Taip pat išdekoruoti puodelį ir piešti ant molbertų. Visų akį traukė fotografijų paroda.

Ypatingai linksma buvo festivalio jauniesiems lankytojams. Jie galėjo pramogauti ant batutų, grumtis užsivilkę sumo imtynininkų aprangą, žaisti didžiulėmis šaškėmis ir smagintis su „Linksmojo lagamino“ personažais. Vaikučiai galėjo nusipinti apyrankę, pasigražinti veiduką, pūsti didžiulius burbulus, dėlioti įvairiausias dėliones bei pasivaržyti estafetėse.

Užsiėmimus organizavo „Robotika“ akademija, Plungės visuomenės sveikatos biuras ir kt. Daug įspūdžių ir emocijų buvo galima patirti virtualios realybės pramogose, kurios karaliavo Mykolo Oginskio rūmuose. Jaunimas turėjo galimybę pabendrauti su DJ Jovani, kuris labai noriai kalbėjo apie savo patirtis, tuo motyvuodamas Plungės jaunuolius, kad nereikia nuleisti rankų, jei kartais kažkas ir nepasiseka.  

Festivalį vainikavo koncertas, kuriame dalyvavo Plungės kultūros centro teatras „Saula”, Plungės M. Oginskio meno mokyklos mokiniai, grupė „Auksa žovis”, DJ Jovani.

Devintą valandą vakaro visi Senamiesčio aikštėje buvę plungiškiai  vieningai giedojo Lietuvos himną.

Festivalį organizavo Plungės jaunimo organizacijos: Plungės iniciatyvinė grupė, NVO „Krantas”, Plungės „Interact“ klubas, Lietuvos moksleivių sąjunga. Festivalis vyko antrą kartą, ir organizatoriai tikisi, kad ši šventė taps dar viena gražia tradicija Plungės mieste.

Taip pat AČIŪ visiems festivalio rėmėjams.

 

 

 

 

 

 

Jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Veckuvienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.