Visi piliečiai kviečiami laikyti šeštąjį Konstitucijos egzaminą

2012-09-19
Minint 20-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, pasitikrinti žinias tradiciškai kviečia Konstitucijos egzaminas. Kaip ir kasmet, norintiesiems laikyti egzaminą fiziškai ir siekti aukščiausio į vertinimo duris atveria Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės. čŒia egzaminą kviečiami laikyti suaugusieji ir kiti Lietuvos piliečiai bei teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys.
Konstitucijos egzamino pirmasis etapas vyks spalio 4 dieną, ketvirtadienį , 12 valandą.
Pirmojo etapo dalyviai, teisingai atsakę ne mažiau kaip į  25 testo klausimus iš 30, turės teisę dalyvauti antrajame Konstitucijos egzamino etape. Apie patekimą į kitą etapą jie bus informuoti asmeniškai. Antrasis egzamino etapas vyks spalio 18 dieną, ketvirtadienį , 12 valandą. Jame teks atsakyti į 19 testo ir vieną atvirą klausimą.
Konkurso dalyvių darbus centralizuotai vertins speciali kompetentingų ekspertų komisija. Nugalėtojais taps teisingiausiai arba be klaidų į klausimus atsakę dalyviai.
Egzaminą miestų ir rajonų savivaldybėse ketinantys laikyti asmenys kviečiami registruotis specialioje www.delfi.lt rubrikoje. Nuoroda, kur gyventojai gali registruotis laikyti egzaminą:
http://www.delfi.lt/konstitucijos_egzaminas_2012/
Beje, net ir neužsiregistravę sistemoje, vis tiek kviečiami atvykti į savivaldybes (arba kitas egzaminui skirtas vietas) spalio 4 d. 12 val. 
Laimėtojai bus apdovanoti spalio 25 d. prezidentūroje.
1-ąją vietą iškovoję piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar jo siekiantys piliečiai bus apdovanoti europarlamentaro prof. Leonido Donskio biuro į steigtomis kelionėmis į Briuselį , aplankant ir kitus Europos miestus: Prahą, Amsterdamą, Briugę, Kylį bei Liubeką.
Konstitucijos egzamino laimėtojams bus apmokėtos kelionės į Vilnių ir atgal viešuoju transportu (autobusu ar traukiniu) išlaidos.

 

Egzamine negali dalyvauti organizatoriai, užduočių sudarytojai, partnerių, rėmėjų atstovai, vertinimo komisijos nariai ir visų išvardytų grupių šeimos nariai.

 

Egzamino iniciatorius – LR teisingumo ministerija.
Egzamino partneris – M. Romerio universitetas.
Egzamino informaciniai partneriai: naujienų portalas DELFI, Nacionalinis Lietuvos radijas ir televizija.
Išsamesnės informacijos apie Konstitucijos egzaminą galima rasti specialioje projektui skirtoje interneto svetainėje http://www.delfi.lt .

 

Konstitucijos egzamino 2012 m. taisyklės >>>

 

Plungės rajono savivaldybėje egzaminas vyks Vytauto g. 12, Savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje, II a., 201 kab.

 

Egzamino koordinatorė –  Daina Martišienė, Plungės rajono savivaldybės mero patarėja. Kontaktai: tel. (8 448) 73 119, mob. 8 699 19 125, el.p. daina.martisiene@plunge.lt
Kviečiame dalyvauti!

 
 

Savivaldybės inf.

 
 

 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.