Virtualus gimnazistų apsilankymas Majamyje

2021-03-03


Smagu, kad „pakvaišusių“, savo laiką nelabai skaičiuojančių ir darbu besimėgaujančių mokytojų yra visur. Žaviuosi jais ir mokausi iš jų. Paskutinę vasario savaitę Plungės „Saulės“ gimnazijos pirmokai galėjo dalyvauti vieno iš tokių mokytojų virtualioje pamokoje, Majamyje. Ia klasės mokiniams integruota anglų kalbos ir geografijos (minkštasis integravimas) pamoka vyko vasario 24 dieną, Ib ir Ic klasės mokiniai pas amerikietį mokytoją Oldair Arau „svečiavosi“ vasario 25 dieną (Ic klasei mokytojas vedė pamoką penktą valandą ryto vietos laiku), o penktadienį, vasario 26 dieną, geros nuotaikos savaitgaliui sėmėsi Id klasės mokiniai. Pamokų metu ne tik daugiau sužinojome apie Majamį, bet ir patys mokytojui pasakojome apie save ir gimtąjį kraštą.

Susitikimų laikas visoms keturioms klasėms prabėgo greitai, nes vyravo šilta atmosfera, įtraukiančios užduotys, pamokos vyko kitoj virtualioj erdvėj ir kitaip.

Džiaugiausi savo mokiniais: jų aktyvumu, geranoriškumu ir žiniomis. Po kiekvienos pamokos dėkojau jiems už tai, kad stengėsi ir galiu jais pasitikėti. Tai ypatingai svarbu!

Labai tikiuosi, kad šiuo nenuspėjamu laiku į kitokias erdves dar pavyks išeiti…


Plungės „Saulės” gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Ligita Erminaitė

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.