„Vingiorykštės“ jubiliejui – naujas almanachas

2023-07-26

Plungės literatų klubas „Vingiorykštė“ šeštadienį minėjo gražią savo gyvavimo sukaktį – 25‐metį.

Ta proga išleistas kūrybos almanachas „Vingiorykštė žydi…“, į kurį sugulė 24 „vingiorykštiečių“ kūryba ir biografijos. Leidinys – šviežutėlis, dar kvepiantis dažais, nes tik vakar grįžęs iš spaustuvės.

Literatai susirinkusiuosius sveikino gražiausiomis savo eilėmis ir dainomis, na, o pačius sukaktuvininkus sveikino bičiuliai, suvažiavę net iš 17 miestų.

Tarp sveikintojų – ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. Meras džiaugėsi: „Smagu, kad prieš tuos 25 metus susibūrė šie gerąja prasme pamišę žmonės. Žmonės, kuriems reikėjo paprasto, bet kartu labai svarbaus dalyko – turinio, kuris yra mūsų viduje. Nes žmogui reikia ne tik materialinių vertybių. Juk kartais žmogus lyg ir visko turi, daug pasiekęs, bet vidus skamba, nes… tuščias.

Klausydamas „vingiorykštiečų“ eilių, išgirdau apgailestavimą dėl bėgančio laiko. Bet jis turi bėgti. Jei nebėgtų, nebūtų ir jubiliejaus. Taip, laikas mus paliečia, kai kuriuos išsiveda. Bet ateina nauji, o tai reiškia, kad turit tęstinumą, ateitį. Ačiū Janinai Matevičienei už gražų klubo pavadinimą, o Adelei Daukantaitei už tai, kad jau daug metų literatams vadovauja. Ir tegul jūsų VINGIORYKŠTĖ žydi!“

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.