„Viltyje“ kilnūs darbai, prasmingi sumanymai

2013-10-30


 

             Šių metų spalio 10 d. Plungės socialinių paslaugų centre buvo suorganizuota Rudenėlio šventė. Turiningą programą paruošė Centro muzikos vadovė Diana Lisenko kartu su Centro neįgaliaisiais. Neįgaliųjų nuoširdūs dainų žodžiai, deklamuojamos eilės, trumpos improvizacijos apie rudenėjančią gamtą dar kartą įrodė, kad scenoje negalią galima kompensuoti teatrinėmis priemonėmis. Centre buvo galima pasigrožėti rudenine parodėle, kurioje išmoningai buvo pateikti neįgaliųjų iš rudens gėrybių padaryti darbeliai.   

             Pasigrožėję darbeliais ir pasivaišinę arbata bei pačių neįgaliųjų keptais grybukais, visi draugiškai išėjome į kiemą, kur dalyvavome inkilėlio įkėlimo į medį ceremonijoje. Inkilą įkėlėme į kaštoną, sėkmingą darbą palydėjome aplodismentais, vėliau padarėme bendrą nuotrauką, kad prisimintume šventę… Po to Centro direktorė Odeta Misiūnienė tarė žodį, padėkojo šventės organizatoriams  ir dalyviams. Po oficialios dalies visi norintieji tęsė pasivaikščiojimą lauke, dalijosi įspūdžiais apie šventę, juokavo, fotografavosi. 

             Tikimės, kad dar ne kartą turėsime progos svečiuotis panašiuose renginukuose. Juk sakoma, kad  iš mažų darbų gimsta dideli sumanymai. Su ta mintimi ir atsisveikinome iki kito karto. SIŽGB  „Plungės viltis” šventėje dalyvavo pirmininkė Romualda Šimkuvienė, projektų vykdytojas Darius Gintauskas,  aktyviausios organizacijos merginos.  

             Plungės socialinių paslaugų centro veiklai esame neabejingi jau vien dėl to, kad tarp jo lankytojų yra ir SIŽGB  „Plungės viltis“ narių. Mums svarbūs Centro pasiekimai, vykdoma veikla. Todėl norime kartu su Centro lankytojais pasidžiaugti ir „Maisto banko“ akcijos rezultatais. Plungės socialinių paslaugų centras kasmet vykdo šią akciją. Šiemet ji vyko spalio 18-19 dienomis prekybos centre  „Iki”. Akcijos koordinatore šiemet buvo Plungės socialinių paslaugų centro darbuotoja Monika Šiaulytė. Ji  kartu su kitais įstaigos darbuotojais – Zita Jonušaite, Vytautu Drungilu (jis taip pat yra ir SIŽGB  „Plungės viltis” tarybos narys), Vida Vaškiene, Sigita Mauliuviene, Loreta Končauskiene – akcijos metu surinko 636 vienetus maisto produktų iš 296 aukotojų. Surinkti maisto produktai bus išdalyti mažas pajamas turintiems asmenims ir daugiavaikėms šeimoms, pagyvenusiems  vienišiems asmenims, socialiai remtinoms šeimoms, neįgaliesiems, Dienos centro lankytojams ir t. t.

             SIŽGB  „Plungės viltis” vardu dėkoju „Maisto banko“ akcijos aukotojams už humaniškumą ir prisidėjimą prie kilnios idėjos, t. y. už norą padėti tiems, kuriems šiandieną sunku išgyventi.

 SIŽGB  „Plungės viltis” pirmininkė Romualda Šimkuvienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.