„Vilties bėgimo“ 10 km distanciją iš 450 dalyvių plungiškis Linas Rimeikis įveikė 38-as

2017-05-25

Gegužės 21 d. vykusiame tradiciniame bėgimo maratone „Vilties bėgimas 2017“ Klaipėdoje tarp gausybės bėgikų (10 km distancijoje) startavo ir Plungės rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų skyriaus kompiuterininkas Linas Rimeikis. Linas iš 450 dalyvių 10 km distanciją įveikė 38-as. Sveikiname Liną su puikiu rezultatu!

„Vilties bėgimo“ idėja kilo 2008 metais, kai broliai pranciškonai su Br. Benediktu priešakyje nusprendė pradėti įgyvendinti jau seniai puoselėtą projektą Klaipėdoje įkurti Vakarų Lietuvos onkologinių ligonių informacijos ir pagalbos centrą.  Tuomet buvo nuspręsta Klaipėdoje surengti bėgimo maratoną „Vilties bėgimas”, o jo metu surinktas paramos lėšas panaudoti šio centro statybos pradžiai.

Galima pasidžiaugti, kad „Vilties bėgimo” maratonas sėkmingai vyksta kiekvienais metais nenutrūkstamai ir pritraukia gausų bėgikų ir geros valios žmonių būrį (apie 5 000 – 8 000 žmonių). Taip pat per 7 metus nuo pirmo maratono pradžios panaudojus per Vilties renginius surinktas paramos lėšas, ES paramos lėšas ir privačių rėmėjų lėšas pranciškonai sėkmingai įgyvendino savo idėją, – Šv. Pranciškaus onkologijos centras 2014 metais atvėrė duris ir jau per pirmus veiklos metus jame apsilankė apie 1 500 pagalbos laukiančių lankytojų, o  jiems buvo suteikta apie 3 000 įvairių paslaugų. 

Dėl paramos paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų šeimų nariams šiame centre yra teikiamos nemokamai.

Bėgimo maratonas „Vilties bėgimas 2017“ Linas Rimeikis


Plungės rajono savivaldybės informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.