Vilniaus knygų mugėje – ir mūsų krašto atstovai

2024-02-29

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, „Litexpo“ centre, vyko visą Lietuvą sukviečianti Vilniaus knygų mugė. O joje – ir Plungės krašto atstovai.

Nuo pirmosios Knygų mugės dienos Kultūros centrų alėjoje prisistatė Lietuvos mažosios kultūros sostinės titulą nešusios Telšių apskrities bendruomenės ir kultūros centrai. Tarp jų – Žemaičių Kalvarija, Žlibinai, Kuliai, Plateliai. O šeštadienį – Alsėdžiai, pristatę teatralizuotą edukacinę programą „Prezidentų žemė: Narutavičių istorija“.

Gerą nuotaiką dovanojančius ir didelio populiarumo sulaukusius alsėdiškius aplankė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, kultūros ministras Simonas Kairys, Vilniuje reziduojantis Plungės garbės pilietis Petras Vyšniauskas, Seimo nariai Robertas Šarknickas, Vytautas Kernagis, „Duokim garo!“ vedėja Loreta Sungailienė, plungiškis dainų kūrėjas ir atlikėjas Tautvydas Gaudiešius ir daugybė kitų. Kiekvienas gavo ne tik gero ūpo dozę, bet ir… vizą į Alsėdžių Respubliką!

Vienoje iš Knygų mugės diskusijų dalyvavo Plungės rajono savivaldybės kultūros centras direktorius Romas Matulis, pačių išleistą knygą apie alpinistę Vandą Rutkievič pristatė Plungės savivaldybės viešoji biblioteka, su turizmo galimybėmis mūsų krašte supažindino Plungės turizmo informacijos centras Visit Plungė.

Knygų mugė – sklidina ne tik knygų, bet ir kultūros, etnokultūros, muzikos, tradicijų. Puiku, kad į šį šurmulį šauniai įsiliejęs ir mūsų kraštas!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.