Viljandžio savivaldybės švietimo įstaigų vadovų vizitas Plungėje

2017-05-12

Gegužės 8-9 dienomis, tęsiant bendradarbiavimą tarp miestų partnerių Plungės ir Viljandžio (Estijos Respublika), Plungėje lankėsi Viljandžio savivaldybės švietimo įstaigų vadovų delegacija, vadovaujama apskrities Švietimo ir socialinio departamento vadovo Ilmar Kütt.

Delegacija buvo priimta Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje. Čia svečius sutiko mokyklos bendruomenė, paruošusi trumpą, bet nuoširdų koncertą.

Vizito tikslas buvo susipažinti su Lietuvos ir Estijos švietimo aktualijomis, pasikeisti gerąja patirtimi, aplankyti rajono švietimo įstaigas. Viljandžio delegacija lankėsi Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje, Plungės specialiojo ugdymo centre, Plungės „Saulės“ gimnazijoje, Plungės technologijų ir verslo mokykloje, Platelių gimnazijoje ir Platelių daugiafunkciame centre.

Svečiai apžiūrėjo Žemaičių dailės muziejų. Čia kartu su mūsų rajono švietimo įstaigų vadovais mėgavosi Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokinių koncertu.  Po koncerto abiejų savivaldybių įstaigų vadovai turėjo galimybę susipažinti, pabendrauti ir pasidalyti mintimis apie Lietuvos ir Estijos švietimo sistemas.   

Susitikimuose su svečiais dalyvavo Savivaldybės meras Audrius Klišonis, Administracijos direktorius Albertas Krauleidis. Meras pasidžiaugė besitęsiančia švietimiečių draugyste ir pritarė minčiai, kad „geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti“.

Draugystė tarp Viljandžio ir Plungės rajono savivaldybių švietimo įstaigų bus tęsiama ir ateityje:  ateinantį rudenį Plungės švietimo įstaigų atstovai vyks į Viljandžio apskritį.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.