Viešosios bibliotekos projektas „Plungės išmanusis parkas“ pretenduoja tapti sėkmingiausiu 2016 metų turizmo produktu

2016-12-22

 

       Šių metų gruodžio 15 d. menų fabrike „Loftas“ Turizmo departamentas paskelbė nominantus kasmetiniuose apdovanojimuose. Turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė, sveikindama susirinkusiuosius, teigė, jog „…sėkmingiausių metų turizmo projektų formatas pirmiausia ir yra tam, kad atsisuktume į prabėgusius metus, pasidžiaugtume rezultatais, pasveikintume vieni kitus ir padėkotume, ypač tiems, kurie šiemet buvo ryškiausi ir veržliausi“.

       Galime pasidžiaugti, jog Plungė pateko tarp pretendentų. Viešosios bibliotekos projektas „Plungės išmanusis parkas“ pretenduoja tapti sėkmingiausiu 2016 metų turizmo produktu. Toje pačioje kategorijoje projektas „Pieno kelias“ (šiame projekte yra 4 rajonai-partneriai: Rietavas, Plungė, Telšiai bei Kupiškis) – taip pat mums labai reikšmingas ir artimas, kadangi nemažai šio kelio dalyvių kaip tik yra Plungės rajone. Galima sakyti, jog vienoje nominacijoje rungiasi du Plungės objektai.

       Renginio metu Plungės TIC suruošė vaišes svečiams bei kolegoms: vaišino namine duona, gira. Didelio susidomėjimo sulaukė žemaitiški lašinukai, kurie traukė ne vieną prieiti prie vaišėmis nukrauto stalelio.

       Šiemet 10 nominacijų nugalėtojai bus renkami viešu balsavimu ir apdovanoti tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2017“ metu sausio 20 d.

       Kviečiame visus paraginti ir balsuoti už „Plungės išmanųjį parką“, kad kitais metais sulauktume dar daugiau turistų. Balsavimas internetu www.turizmosekmingiausieji.lt ir Turizmo departamento svetainėje www.tourism.lt vyks iki sausio 15 d.

 

 

Turizmo informacijos centro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.