Viešoji biblioteka pradėjo vykdyti vietos kultūros paveldo sklaidos projektą

2019-01-15

 

 

Biblioteka, kaip partnerė, dalyvauja Erasmus+ KA2 strateginės partnerystės (suaugusiųjų švietimo) projekte „HE.CO – Paveldo valorizacija mažoms vietos bendruomenėms“. Projektu siekiama skatinti keitimąsi gerąja patirtimi ir naujų metodologijų plėtrą per informacines ir komunikacines technologijas (ICT), kurios stiprins vietos kultūros paveldą skirtingų Europos valstybių kontekste, tiesiogiai įtraukiant įstaigų darbuotojus, įgyvendinančius numatytas veiklas.

Sausio 9 d.  įvyko pirmasis vietos susitikimas su rajono darbuotojais, dirbančiais su kultūros paveldu. Dalyviams buvo pristatytas projektas bei paaiškinta, kodėl jų dalyvavimas yra svarbus šiame procese. Į pristatymą atvyko atstovai iš Plungės rajono savivaldybės, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos, Plungės turizmo informacijos centro, Žemaičių dailės ir Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejų. Atstovai noriai sutiko dalyvauti ir įsitraukti į tarptautinio projekto veiklas bei pateikti informaciją apie savo patirtis įgyvendinant projektus, kuri vėliau bus panaudota kuriant mokomąjį gidą įstaigoms, dirbančioms su kultūros paveldu.

Taip pat diskutuojant kilo naujų idėjų, kaip patobulinti projektą, kurios bus nugabentos į Romoje vyksiantį pirmąjį projekto organizatorių ir partnerių susitikimą vasario 27 d.

Tikimės ir toliau naudingo ir prasmingo bendradarbiavimo bei nuoširdžiai dėkojame atstovams, prisijungusiems prie šio bibliotekai ir rajonui svarbaus projekto.

 

Bibliotekos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.